Łukasz Szewczyk20.05.2019 (15:39)3 komentarze

Aleksandra Nykiel zwyciężczynią "Szansy na Sukces. Opole 2019". Wystąpi w Opolu (wideo)

Widzowie telewizyjnej Dwójki wybrali zwycięzcę programu. Aleksandra Nykiel zaśpiewa na 56. Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu.
Aleksandra Nykiel i Natalia Kukulska / Fot. TVP
Aleksandra Nykiel i Natalia Kukulska / Fot. TVP
19 maja 2019 roku podczas finałowego koncertu w programie "Szansa na Sukces. Opole 2019" wyłoniono zwyciężczynię - Aleksandrę Nykiel. To jeden z siedmiu laureatów bieżącej edycji programu. O wyborze laureata nagrody głównej zdecydowali widzowie, głosując za pomocą SMS-ów na jednego z siedmiu zwycięzców poprzednich odcinków.
W finale programu "Szansa na Sukces. Opole 2019" każdy ze zwycięzców poprzednich odcinków zaśpiewał po dwa utwory - jeden w duecie z gwiazdą odcinka, w którym wystąpił, oraz drugi - solo. Wśród gwiazd, które wspólnie zasiadły na kanapie jurorskiej znalazły się wybitni muzycy: Maryla Rodowicz, Natalia Kukulska, Golec uOrkiestra, Kombii, Ryszard Rynkowski, Feel. Aleksandra Nykiel oczarowała jurorów i widzów swoim wykonaniem piosenek: "Wielka dama tańczy sama" oraz "Łatwopalni". Program prowadził Artur Orzech.


Zwyciężczyni - Aleksandra Nykiel z Bystrej z patronką artystyczną Natalią Kukulską wykonała utwór "Wielka dama tańczy sama". W drugiej części programu uczestniczka wylosowała piosenkę Maryli Rodowicz "Łatwopalni"."Szansa na Sukces. Opole 2019" to program, który zagościł na antenie TVP2 7 kwietnia. Jego formuła nawiązywała do muzycznego show autorstwa Elżbiety Skrętkowskiej. W każdym odcinku uczestnicy śpiewali utwory jednej gwiazdy, która oceniała ich występy. Piosenki dla debiutantów losował prowadzący - Artur Orzech.

Koncert "Debiuty", podczas którego zobaczymy Aleksandrę Nykiel odbędzie się w piątek 14 czerwca 2019 roku podczas tegorocznego festiwalu Opolu. Wydarzenie będzie transmitowane w TVP1.

Komentarze (1 - 3 z 3)

Świetnie śpiewała, ma znakomity głos.
 4  
Nie każdy jest typem modela z salonu piękności.
 2  
Aleksandra nykiel może i oczarowala widzów ale jurorów oczarował siostry szlachta wg starej formuły programu to one zwyciężyły
 1