Łukasz Szewczyk21.05.2019 (18:44)3 komentarze

Bajkowy Dzień Dziecka w Cyfrowym Polsacie. Odkodowane kanały TV

Jak co roku, Cyfrowy Polsat przygotował prezent z okazji Dnia Dziecka dla swoich najmłodszych widzów.
Bajkowy Dzień Dziecka w Cyfrowym Polsacie
W ramach "otwartego okna" Cyfrowy Polsat udostępnił pięć kanałów dziecięcych: CBeebies, które będzie można oglądać aż do 17 czerwca 2019 roku.
Kanał CBeebies (pozycja na dekoderze: 94) zapewnia przedszkolakom bezpieczne środowisko, w którym mogą odkrywać świat. Mali widzowie Disney Junior (pozycja na dekoderze: 88) - kanału, który zaadresowany jest do dzieci w wieku 2-7 lat i ich rodzin - wraz z ulubionymi bohaterami uczą się, rozwijają umiejętności językowe, poznają zagadnienia zdrowego stylu życia oraz kształtują swój rozwój emocjonalny. Nickelodeon (pozycja na dekoderze: 91) posiada treści starannie dobrane do wieku i zainteresowań widzów w wieku 4-15 lat. NickToons (pozycja na dekoderze: 171) oferuje najlepsze seriale oraz animacje dla dzieci w wieku 4-12 lat, a Nick Jr. (pozycja na dekoderze: 93) emituje interaktywne, pobudzające wyobraźnię bajki, łączące zabawę z edukacją.

Posiadający szeroką ofertę serwis Cyfrowy Polsat GO z okazji Dnia Dziecka wzbogacony zostanie dodatkowymi materiałami przeznaczonymi dla najmłodszych widzów. Poza domem dostępne będą wybrane odcinki seriali takich jak:
"Vampirina" (Disney Junior) - niebieska buzia i ostre kły, każdy w życiu ma własny styl! W II sezonie Vampirina powraca z jeszcze większą dawką niesamowitych przygód i niespodzianek.
"Fancy Nancy Clancy" (Disney Junior) - poznajcie przygody Nancy, jej rodziny oraz przyjaciół. Z nimi każdy, nawet najzwyklejszy dzień, staje się niezwykły, a najbardziej błaha sprawa - wyjątkowa!
"Top Wings: Ptasia Akademia" (Nick Jr.) - czyli podniebne przygody kandydatów na ptasich ratowników szkolących się w akademii, by zostać najlepszymi pilotami. Penny, Rod, Swift i Brody pokazują dzieciom, jak ważna w rozwiązywaniu codziennych problemów jest praca zespołowa i przyjaźń, podkreślając jednocześnie, że każdy jest na swój sposób wyjątkowy i ma własną rolę do odegrania w grupie.
"Noobees" (Nickelodeon) - serial ukazujący perypetie nastoletniej Sylvii, która poznając wirtualny świat, przekonuje się, że jest on bardziej fascynujący niż do tej pory myślała. Aby pomóc bratu w spełnianiu marzeń, dołącza do drużyny Noobees, gdzie poznaje temperamentną Tanię, nieśmiałego Pablo oraz pomysłowego Nico.
"SpongeBob Kanciastoporty" (NickToons) - najbardziej zabawna gąbka na świecie, SpongeBob Kanciastoporty, zaprasza widzów do swojego podwodnego świata - Bikini Dolnego, w którym żyją również jego przyjaciele: rozgwiazda Patryk, wiewiórka Sandy oraz ośmiornica Skalamar.
"Sara i Kaczorek" (CBeebies) - siedmioletnia Sara i jej najlepszy przyjaciel Kaczorek wspólnie przeżywają ciekawe przygody, odkrywając świat - ten wokół siebie i ten nieco dalej - niepewnie, ale zawsze z wielką wyobraźnią.
"Łapkozaury" (CBeebies) - opowieść o trzech niezwykłych dinozaurach, które za cel stawiają sobie dotrzeć wszędzie, gdzie się tylko da, żeby zobaczyć, poczuć i robić wszystko, co tylko jest możliwe. Magiczny program dla dzieci w wieku przedszkolnym, które tak jak Łapkozaury zaczynają odkrywać nowe doświadczenia, przedmioty, miejsca i uczucia.

Komentarze (1 - 3 z 3)

Kto normalny bajki ogląda? :)
 7  
W telewizji nie powinno być żadnych bajek bo tylko ogłupiają dzieci
 5