Łukasz Szewczyk22.05.2019 (13:00)3 komentarze

Finał Pucharu Niemiec na żywo tylko w Eurosporcie 1. Specjalne studio i relacje

W sobotę (25 maja 2019 roku) Bayern Monachium i RB Lipsk zagrają na Stadionie Olimpijskim w Berlinie w wielkim finale Pucharu Niemiec. Transmisja tylko w Eurosporcie. Relację poprzedzi studio z udziałem komentatorów i ekspertów stacji, w tym materiałów prosto ze stolicy Niemiec przygotowanych przez wysłannika Eurosportu.
Robert Lewandowski - Final DFB Cup / Fot. Eurosport
Robert Lewandowski - Final DFB Cup / Fot. Eurosport
W wielkim finale Pucharu Niemiec, który rozegrany zostanie już w sobotę, zmierzą się mistrz Niemiec i trzecia drużyna minionego sezonu. Na Stadionie Olimpijskim w Berlinie wystąpi między innymi Robert Lewandowski, który oprócz zdobycia podwójnej korony z Bayernem Monachium może także sięgnąć po dublet indywidualnie. Kapitan reprezentacji Polski został królem strzelców Bundesligi, a jeśli w sobotę zdobędzie choć jedną bramkę, dołoży do bogatej kolekcji tytuł najlepszego strzelca Pucharu Niemiec.
Mecz Bayernu Monachium z RB Lipsk skomentują Julian Kowalski i Sławomir Chałaśkiewicz. Spotkaniu towarzyszyć będzie studio z udziałem m.in. trenera Andrzeja Strejlaua i Macieja Żurawskiego, które rozpocznie się już o 19:15. Widzowie usłyszą w nim także relacje prosto z Berlina. Dziennikarz Eurosportu Rafał Sak przedstawi raport z samego centrum sportowej akcji, a tuż przed pierwszym gwizdkiem przeanalizuje szanse obu zespołów wraz z asystentem selekcjonera reprezentacji Polski Radosławem Gilewiczem. Po zakończeniu spotkania przeprowadzi wywiady na gorąco z bohaterami finału.

Finał Pucharu Niemiec: RB Lipsk - Bayern Monachium na żywo w sobotę (25 maja 2019 roku) o godzinie 20.00 na antenie Eurosport 1 oraz w Eurosport Player. Studio od godziny 19.15.

Komentarze (1 - 3 z 3)

I to już koniec piłeczki w Eurosporcie na razie do kolejnego sezonu DFB Pokal. Kiedyś pokazywali turnieje młodzieżowe, a teraz... Eurosport to już tylko Puchar Niemiec ( jeśli chodzi o piłkę).
 1  
w sobotę także wielki finał Copa del Rey o 21:00 Barcelona - Valencia na Eleven 1
 1  
za free na Das Erste HD
 1