Łukasz Szewczyk22.05.2019 (16:50)brak komentarzy

Czerwcowe Wysokie Obcasy Extra z maseczkami do twarzy lub książeczką dla dzieci

Psychologia Okrągłego Stołu, życiowe role Nicole Kidman, spowiedź Muńka Staszczyka oraz historia Grety Thunberg - te oraz inne tematy znaleźć będzie można w czerwcowym wydaniu miesięcznika "Wysokie Obcasy Extra".
Wysokie Obcasy Extra - numer 6/2019
Wysokie Obcasy Extra - numer 6/2019
Bohaterką okładki czerwcowego wydania "Wysokich Obcasów Extra" jest Nicole Kidman - aktorka z 30-letnim stażem, producentka i feministka, którą już od 10 czerwca br. będzie można ponownie oglądać w roli Celeste Wright w drugim sezonie popularnego serialu HBO "Wielkie kłamstewka". Dziennikarka Maja Staniszewska przybliża czytelnikom sylwetkę aktorki - pisze m.in. o jej dorastaniu, drodze na szczyt, przełomowych momentach w karierze, małżeństwie z Tomem Cruise'em i macierzyństwie.
Tematem numeru jest psychologia Okrągłego Stołu. W 30. rocznicę Okrągłego Stołu redakcja magazynu pyta, co z tą wolnością, prof. Mirosław Kofta w rozmowie z Agnieszką Jucewicz zastanawia się nad psychologicznym aspektem tamtych wydarzeń i porozumieniem dzisiaj, a Małgorzata Niezabitowska - rzeczniczka pierwszego niekomunistycznego rządu opowiada o dogadywaniu się i swoich własnych kompromisach.

W wydaniu czytelnicy znajdą również sylwetkę 16-letniej aktywistki klimatycznej Grety Thunberg, która w ubiegłym roku zorganizowała strajk dla klimatu pod siedzibą szwedzkiego parlamentu; wywiad Wojciecha Staszewskiego z Muńkiem Staszczykiem o rock'n'rollu, kobietach i rozdętym ego, a także reportaż o podwójnym życiu 60-latki.

Czerwcowy numer "Wysokich Obcasów Extra" dostępny będzie w sprzedaży od czwartku, 23 maja 2018 roku w cenie 7,99 zł. Wraz z nim czytelnicy otrzymają w prezencie multiaktywne maseczki do twarzy Estetica Group lub książeczki dla dzieci.

Wydanie wspiera kampania promocyjna w Internecie (Wysokieobcasy.pl, Wyborcza.pl, Facebook, Instagram), w prasie ("Gazeta Wyborcza" i jej tygodniki, "Polityka", "Newsweek"). Działania reklamowe przygotował zespół marketingu "Wysokich Obcasów".