Łukasz Szewczyk22.05.2019 (17:08)1 komentarz

Marek Kacprzak i Tomasz Machała poprowadzą wieczór wyborczy Telewizji WP

Telewizja WP oraz Wirtualna Polska szykują wspólny wieczór wyborczy. Reporterzy na żywo zrelacjonują wydarzenia w sztabach, w studiu WP wystąpią komentatorzy. WP została także partnerem Latarnika Wyborczego, który umożliwia łatwe porównanie poglądów z deklaracjami komitetów wyborczych.
Marek Kacprzak i Tomasz Machała - prowadzący Wieczór Wyborczy w Wirtualnej Polsce / Fot. Wirtualna Polska
Marek Kacprzak i Tomasz Machała - prowadzący Wieczór Wyborczy w Wirtualnej Polsce / Fot. Wirtualna Polska
Wieczór wyborczy w Telewizji WP rozpocznie się w niedzielę 26 maja 2019 roku o godzinie 20.55 i potrwa 45 min, a w internecie (na stronach Wirtualnej Polski) dodatkową godzinę. Jego prowadzącymi są Tomasz Machała i Marek Kacprzak. W programie gośćmi będą przedstawiciele najważniejszych sztabów wyborczych. Jako komentatorzy wystąpią publicyści, eksperci ds. polityki zagranicznej oraz politolodzy. W trakcie programu zaplanowano również łączenia na żywo z reporterami, którzy zrelacjonują wydarzenia bezpośrednio ze sztabów.
W poniedziałek (27 maja) redakcja WP zaplanowała powyborczy poranek, w którym połączy programy "Tłit" oraz "Money. To się liczy". Emisja rozpocznie się o godz. 8:30 i będzie dostępna na Stronie Głównej WP. Gośćmi programu będą kandydaci, którzy zdobyli mandaty oraz komentatorzy. Prowadzącymi są Marek Kacprzak oraz Mikołaj Kunica.

Wirtualna Polska została jednocześnie wyłącznym partnerem internetowym Latarnika Wyborczego, który umożliwia łatwe porównanie poglądów z deklaracjami komitetów wyborczych. Na stronach WP dostępna jest ankieta, dzięki której czytelnicy mogą sprawdzić swoje preferencje wyborcze. To internetowe narzędzie, które wymaga od użytkownika odpowiedzi na 24 stwierdzenia dotyczące kwestii politycznych, społecznych i ekonomicznych.

Komentarze (1 - 1 z 1)

Pan Machała stary antypisowiec, wywodzący się z tv.nu dorobił się własnego programu w POlsacie.

#newsroom
;D
 1