Łukasz Szewczyk22.05.2019 (17:23)2 komentarze

Sensacyjne hity filmowe w czerwcowym cyklu "Wielkie kino" na antenie TNT

Kanał TNT zapewni swoim widzom niemałą dawkę emocji. W czerwcowym "Wielkim kinie" nie zabraknie legendarnych produkcji sensacyjnych ani przepełnionych efektami specjalnymi filmów sci-fi.
"The Losers: Drużyna potępionych" / Fot. materiały prasowe
"The Losers: Drużyna potępionych" / Fot. materiały prasowe
W każdą środę czerwca można będzie oddać się relaksowi z sensacyjnymi produkcjami, prezentowanymi na TNT. Cykl "Wielkie kino" otworzy film "Con Air - lot skazańców" (5 czerwca), który przedstawia historię Camerona Poego (Nicolas Cage). Były żołnierz zostaje pozbawiony wolności za nieumyślne doprowadzenie do śmierci człowieka, napastującego jego partnerkę. Po kilku latach, zwolniony z więzienia za dobre sprawowanie, postanawia jak najszybciej znaleźć się blisko rodziny. Niestety, nie jest mu dane powrócić do żony i córki bez przeszkód. Jest zmuszony walczyć o przetrwanie w samolocie transportującym niebezpiecznych przestępców.
W kolejnym tygodniu TNT wyświetli produkcję z gatunku science fiction. Przepełniony efektami specjalnymi film "Pacific Rim" (12 czerwca) przedstawia losy Ziemi, zaatakowanej przez najeźdźców z kosmosu. Olbrzymie monstra Kaiju, które nieoczekiwanie wynurzają się z Pacyfiku, dokonują ogromnych szkód. Mieszkańcy planety odpierają atak obcych przybyszów przy pomocy specjalnie skonstruowanych maszyn - Jaegerów. Szybko jednak okazuje się, że stojąca na krawędzi zagłady ludzkość potrzebuje wyjątkowych bohaterów, aby pokonać tak okrutnego wroga.

W trzecim tygodniu czerwca, widzowie zobaczą na ekranie "Świętych z Bostonu" 919 czerwca). Dwaj bracia MacManus (Sean Patrick Flanery i Norman Reedus), irlandzkiego pochodzenia, podejmują walkę z rosyjską mafią, która paraliżuje ich miasto. Bohaterowie, przekonani o tym, że odnaleźli swoje życiowe powołanie, po pierwszej udanej akcji porzucają swoją dotychczasową pracę w rzeźni i stają się bezwzględnymi zabójcami.

Cykl "Wielkie kino" zamknie produkcja "The Losers: Drużyna potępionych" (26 czerwca. Piątka doświadczonych komandosów elitarnej jednostki Sił Specjalnych Stanów Zjednoczonych zostaje wysłana z misją specjalną do boliwijskiej dżungli. Tam okazuje się, że zostali wmanipulowani w śmiertelną pułapkę.

Komentarze (1 - 2 z 2)

powtórki, powtórek i co kilka minut reklamy.
 8  
Dobry film to i najlepsza reklama zabije.
 8