Łukasz Szewczyk22.05.2019 (17:23)3 komentarze

Dorota Gawryluk i Bogdan Rymanowski poprowadzą wieczór wyborczy w Polsat News

W niedzielę (26 maja 2019 roku) telewizja Polsat News wymeituje wieczór wyborczy "Polska Wybiera - Eurowybory 2019". Program poprowadzą Dorota Gawryluk i Bogdan Rymanowski.Wieczór wyborczy "Polska Wybiera - Eurowybory 2019" na antenie Polsat News
Dorota Gawryluk i Bogdan Rymanowski
W najbliższą niedzielę, Polki i Polacy zadecydują kto będzie ich reprezentować w Parlamencie Europejskim. W Polsat News wieczór wyborczy 26 maja rozpocznie się już o godzinie 19:50. Godzinę później, gdy będą przedstawiane pierwsze szacunkowe wyniki, program "Polska Wybiera - Eurowybory 2019" będzie transmitowany równolegle również na antenie Telewizji Polsat. Wieczór wyborczy poprowadzą Dorota Gawryluk i Bogdan Rymanowski.
W programie zobaczymy również dane statystyczne dotyczące głosowania, które przedstawi Michał Stela, a wieści z mediów społecznościowych i gorące komentarze internautów przedstawi Piotr Witwicki. Do prezentacji wykorzystane zostaną obecnie najnowocześniejsze narzędzia technologii telewizyjnej do tzw. storytelling-u czyli: grafiki AR a także Virtual Window.

Program będzie realizowany za pośrednictwem kamer automatycznych. Dzięki czemu widzowie dostaną szybko pełną wiedzę w jak najbardziej atrakcyjnej pod kątem wizualnym formie.

Prowadzący w trakcie wieczoru wyborczego będą łączyć z reporterami Polsat News w sztabach wyborczych by na żywo zobaczyć reakcje na pierwsze szacunkowe wyniki. W studio nie zabraknie również rozmów z gośćmi, a wśród nich - politycy i eksperci.

Wieczór wyborczy "Polska Wybiera - Eurowybory 2019" będzie transmitowany do północy. Zaraz po nim do godziny 0:40 wydanie specjalne "Obrazu Dnia", w którym temat wyborów będzie również numerem jeden. Następne szacunkowe dane wyborcze widzowie Polsat News zobaczą już w poniedziałek od godziny 6:00 w porannym paśmie "Nowy Dzień z Polsat News".

Dane exit poll oraz late poll na potrzeby wyborów do Parlementu Europejskiego dostarczy Polsat News firma Ipsos. Opracowane wyniki będą zawierały informacje o: procentowym poparciu dla ogólnopolskich komitetów wyborczych w skali całego kraju, podziale mandatów oraz frekwencji, kandydatach, którzy zdobyli mandaty w PE.

Ponadto przedstawiona zostanie symulacja podziału mandatów do Sejmu RP gdyby wybory odbyły się 26 maja.

Komentarze (1 - 3 z 3)

nie zamierzam oglądać ...
 7  
na szczęście można wybrać inny kanał
 11  
Byle nie Tvp PiS.
 4