Łukasz Szewczyk30.05.2019 (12:40)brak komentarzy

Czerwcowe Logo z audiobookiem "Goniąc czarne jednorożce". Na okładce Koterscy

Wraz z czerwcowym wydaniem miesięcznika Logo, czytelnicy otrzymają w prezencie audiobook Marka Zmysłowskiego "Goniąc czarne jednorożce". W numerze m.in. wywiad z aktorem Miśkiem Koterskim, synem reżysera Marka Koterskiego
Logo - numer 6/2019
Logo - numer 6/2019
"Goniąc czarne jednorożce" to autobiografia Marka Zmysłowskiego - polskiego Wilka z Wall Street, milionera, twórcy afrykańskiego Amazona, który stał się jedną z najbardziej znanych postaci afrykańskiej branży IT. Pewnego dnia okazało się jednak, że jest też poszukiwanym przez Interpol międzynarodowym zbiegiem. O tym, jak do tego doszło, Zmysłowski opowiada w swojej książce. Biografię w postaci audiobooka będą mogli teraz otrzymać czytelnicy najnowszego numeru "Logo" - do części nakładu pisma dołączona zostanie jako prezent.
W czerwcu2019 roku na antenie Rock Radia pojawi się również audycja "WyLOGuj się na weekend z Rock Radiem". W każdą sobotę od 10:00 do 15:00 prowadzący program Jan Bajorek zachęci słuchaczy do niekonwencjonalnego spędzania wolnego czasu i poruszy różnorodne zagadnienia z aktualnego numeru "Logo". Tematy, które pojawią się antenie, oznaczane będą w magazynie logotypem Rock Radia.

W najnowszym wydaniu miesięcznika czytelnicy przeczytają m.in. wywiad z aktorem Miśkiem Koterskim, synem reżysera Marka Koterskiego, który opowiada Łukaszowi Figielskiemu o swoich relacjach z ojcem oraz półtorarocznym synem. Rozmowa artysty nawiązuje do tematu czerwcowego numeru "Logo", jakim jest "Supertata". Z okazji nadchodzącego Dnia Ojca, redakcja miesięcznika wraz z ekspertami podpowiada m.in. jak wychować mistrza, jaka dieta jest najlepsza dla dzieci, a także przedstawia najlepsze foteliki samochodowe oraz nietypowe pomysły na prezenty dla najmłodszych.

Czerwcowe Logo dostępne będzie w sprzedaży od piątku - 31 maja 2019 roku w cenie 9,99 zł.

Numer miesięcznika wspiera promocja w prasie ("Kuchnia", "Co Jest Grane 24"), w radiu (radiostacje Agory), w internecie (Gazeta.pl, YouTube), w telewizji