Łukasz Szewczyk31.05.2019 (15:26)4 komentarze

30. rocznica wyborów 4 czerwca w Onecie. Specjalna ramówka

Specjalne wydanie programu Onet Rano, debata "Samorządowa Europa - pamięci Pawła Adamowicza", dwugodzinny program na żywo z Gdańska oraz specjalne wydanie programu Onet Opinie to wybrane propozycje programowe przygotowane przez Onet z okazji uroczystych obchodów 4 czerwca, rocznicy 30-lecia częściowo wolnych wyborów.
Tomasz Lis
Już w poniedziałek (3 czerwca o godz. 18.30), w Onecie oraz na Newsweek.pl będzie zorganizowana debata "Samorządowa Europa - pamięci Pawła Adamowicza", którą poprowadzi Tomasz Lis. W debacie wezmą udział: Prezydent Gdańska Aleksandra Dulkiewicz, Prezydent Warszawy Rafał Trzaskowski, b. prezydent Wrocławia Rafał Dutkiewicz, komisarz Unii Europejskiej Elżbieta Bieńkowska oraz ukraiński polityk Andrij Sadowyj.
4 czerwca od godz. 7.55 będzie transmitowane z Gdańska specjalne wydanie programu Onet Rano. Gośćmi Bartosza Węglarczyka w mobilnym studiu będą: Aleksandra Dulkiewicz, Agnieszka Holland, fotograf Chris Niedenthal, Jacek Bendykowski, prezes Fundacji Gdańskiej oraz Basil Kerski, dyrektor Europejskiego Centrum Solidarności.

4 czerwca o godz. 10. w programie Newsweek Opinie będzie transmitowana debata, zrealizowana we współpracy z Liberte, o roli kobiet w gdańskich wydarzeniach. W programie, który poprowadzi Renata Kim weźmie udział Magdalena Filiks z KOD oraz Henryka Krzywonos.

Od godz. 17.00 w Onecie będzie transmitowany dwugodzinny program z Gdańska prowadzony przez Marcina Zawadę. Reporterzy Onetu, Karol Kosiorowski i Kamil Dziubka, będą obecni w najważniejszych punktach uroczystości jubileuszowych organizowanych na Długim Targu w Gdańsku. W programie będzie można obejrzeć m.in. wystąpienie Donalda Tuska, wywiad z Prezydentem Aleksandrem Kwaśniewskim oraz spotkanie z Bogdanem Borusewiczem. Wystąpienie Donalda Tuska skomentują m.in. prof. Antoni Dudek, prof. Ireneuszem Krzemiński oraz historyk prof. Norman Davies.

4 czerwca w Onecie będzie można oglądać również transmisję z uroczystego posiedzenia Senatu, w którym weźmie udział Prezydent RP Andrzej Duda.

Komentarze (1 - 4 z 4)

A więc brawo komuszki. Włos wam z głowy nie spadł. Spadliście na cztery łapy, uwłaszczyliście się na społecznym majątku a potem na dobrych emeryturkach ..ot taki chichot losu
 15  
Dlaczego tego mózgowca nie zatrudnia żadna stacja telewizyjna ? Przejadł się każdemu ? :)
 11  
Przecież,te komuchy,to współczesny POKOD.Zobaczcie sami,jakie nazwiska.
 13  
Po prostu brak słów,nie ważne czego się dowiadujemy i jeszcze dowiemy, nic nie zmieni jedynie słusznej narracji bo nie !
 4