Łukasz Szewczyk01.06.2019 (10:49)6 komentarzy

Canal+ Dokument rozpoczął nadawanie. Co w ramówce?

Zmiany w pakiecie Canal+. Nadawanie rozpoczął Canal+ Dokument. "Ludzie mogą wszystko" to hasło przewodnie stacji.
Canal+ Dokument
Zgodnie z zapowiedziami, 1 czerwca 2019 roku nadawanie rozpoczął Canal+ Dokument. Zastąpił on nadawany dotychczas na naszym rynku Canal+ Discovery. Zmiany to efekt zakończenia współpracy Canal+ z Discovery. Każdy z nadawców zdecydował się skupić na rozwoju własnego portfolio.
Stacja zmienia nazwę, ale nie charakter. Nowy Canal+ Dokument nadal pozostanie unikatowym kanałem dokumentalnym nadającym bez reklam, który przedstawi niezwykłe historie zwykłych ludzi. Jest to propozycja dla osób szukających inspiracji, zainteresowanych różnorodnością współczesnego świata. Stacja odkrywa nieznane fakty i przedstawia sensacyjne odkrycia. Zabiera widzów na ekstremalne wyprawy do najdalszych zakątków ziemi. Pokazuje ludzi, którzy podejmują wyzwania i realizują swoje marzenia. W ramówce nadal będą pojawiać się polskie programy wyprodukowane specjalnie dla Canal+ Dokument.

Canal+ Dokument wchodzi w skład pakietu Canal+. Obecnie pod marką Canal+ nadaje 10 kanałów: Canal+, Canal+ 1, Canal+ Film, Canal+ Family Canal+ Sport, Canal+ Sport 2, Canal+ Seriale, Canal+ Dokument, Canal+ Now oraz Canal+ 4K UHD.

Komentarze (1 - 6 z 6)

W ciągu ostatnich 10 lat rożne kanały ze stajni CANAL+ zmieniają nazwy wyjątkowo często. Od samego mieszania herbata nie staje się słodsza.
Canal+ Discovery miał śladową oglądalność w rankingach Nielsena (podobnie jak Canal+ Seriale), chyba 0,02 %.
Teraz też pewnie lepiej nie będzie.
 18  
obecne Canal+ to totalne dno. Jak ludzie mogą płacić tyle kasy za taki gniot.
Netflix czy HBO GO są warte swojej ceny i tego typu serwisy to przyszłość.
 16  
@fikander

CANAL+ i Discovery nie przedłużyli umowy o współpracy. CANAL+ dalej był zainteresowany tworzeniem kanału dokumentalnego dlatego zmieniają nazwę.
 15  
Czy można na podstawie tej zmiany zrezygnować bez kary z pakietu Canal+ Prestige ? Nie chcę już tych gniotów za 60 zł....
 1  
@pytanko 66


Nie. Nazwy kanałów nie podlegają musi zniknąć z rynku być gwarantowany.
 3  
Canal plus to już nie to samo co kiedyś. Taka prawda i zmiany nazw kanałów czy też ciągle mnożenie ich nic tak naprawdę nie da.
 0