Łukasz Szewczyk04.06.2019 (9:54)10 komentarzy

Pakiet Canal+ za 20 zł do końca lipca w nc+

W ramach oferty promocyjnej "+miesiąca", abonenci satelitarnej platformy nc+ mogą zamawiać promocyjny dostęp do pełnej oferty kanałów pakietu Canal+.
nc+
Abonenci nc+, którzy w czerwcu 2019 roku skorzystają z promocji "+miesiąca", będą mogli wypróbować pełny pakiet Canal+ w promocyjnej cenie 20 zł (do końca czerwca 0 zł, w lipcu 20 zł). Od sierpnia 2019 roku rozpocznie się naliczenie opłaty w wysokości 40 zł, jednak przed zakończeniem okresu darmowego klient może zrezygnować z usługi kontaktując się z infolinią nc+.
W ramach oferty abonent zyskuje dostęp do pełnego pakietu 8 kanałów Canal+ (Canal+, Canal+1, Canal+ Film, Canal+ Family, Canal+ Sport, Canal+ Sport 2, Canal+ Seriale i Canal+ Dokument) oraz usług dodatkowych (kolekcja Canal+ VOD dostępna na dysku dekodera oraz w nc+ GO TV i nc+ GO; kolekcja Canal+ Sport dostępna w nc+ GO TV i nc+ GO; serwis Canal+ Sport Online).

Przypomnijmy, że w czerwcu Canal+ zapewni widzom mocne serialowe uderzenie w gwiazdorskiej obsadzie. Filmowa podróż do Szwajcarii, Pragi, na Ukrainę, lub całkiem niedaleko i na chwilę - do sąsiadów, gdzie toczy się prawdziwe życie i pozornie zwyczajne rozmowy. To wszystko w polsko-szwedzkim serialu sensacyjnym "Sanktuarium Zła", kryminalnej "Zasadzie przyjemności" i niebanalnym krótkometrażowym mini serialu komediowym "Pisarze. Serial na krótko".

Komentarze (1 - 10 z 10)

Interesowałby mnie tylko Canal+ Dokument z tego pakietu.
Kupiłbym ten kanał osobno za 5 PLN/mies.
Póki co, ja nie kupię, oni nie zarobią :((
 15  
A skąd wiesz że cię interesuje skoro go nie oglądałeś
 12  
Pakiet Canal plus jest tylko lub aż tyle wart. Naróbcie jeszcze z 5 kanałów bo jak wincy to lepij ;) klient powie o cholera 8 kanałów za 45 zeta ;)
Canal plus to już żadne premium. To już nie są wczesne lata 2000. Taka prawda.
 17  
W dupę niech sobie wsadza te ich promocje . Ten pakiet powinien być wyodrębniony osobno i kosztować z 30 złotych
 0  
Ja płacę 25 zł przez pół roku potem rezygnacja lub negocjacje.
 2  
Ta promocja nie ma sensu bo wszystkie ligi do których posiada prawa C+ nie grają. A oferta filmowa jest słaba.
ssssdvsvvsdc fbdfbdfb 4.06.2019 (20:49:46)
 11  
Filmy na kananałach C+ skierowane są dla osób inteligentnych a nie dla ciemnego narodu.Dla tych jest kontent Polsatu i Fred Kiepski.Z nim się identyfikują.
 4  
Moim Zdaniem promocja byłaby wówczas gdyby była możliwość skorzystania z oferty w ten sposób że nie musielibyśmy korzystać z pakietyzacji. Chodzi mi o to, że jeżeli np. klient chciałby mieć dostęp wyłącznie do c+ to.operator udostępniał by mu taki dostęp. Wtedy byłoby fer.
 6  
Ale lipa :) nie ma to jak promocja na kanały C+ w UPC :) z 50 zł na 46
 6