Łukasz Szewczyk05.06.2019 (17:33)5 komentarzy

TVN kończy współpracę z Katarzyną Bosacką. "Do zobaczenia w innym okienku"

Katarzyna Bosacka, prowadząca popularne programy programy poradnikowe, znika z anteny TVN Style.
"Gwiazdy od kuchni" - Katarzyna Bosacka
Spółka TVN poinformowała o wypowiedzeniu ze skutkiem natychmiastowym umowy zawartej z Katarzyną Bosacką. "Przyczyną uzasadniającą decyzję jest wykorzystanie przez Panią Katarzynę Bosacką swojego wizerunku na rzecz innej firmy, pomimo zakazu wynikającego z umowy" - czytamy w komunikacie TVN.
"W związku z doniesieniami o zerwaniu ze mną współpracy przez TVN, oświadczam że, tak jak w każdym rozstaniu, przyczyny nigdy nie leżą tylko po jednej stronie. Ze względu na szacunek dla moich widzów oraz 13 lat pracy w TVN, powstrzymam się od dalszych komentarzy. (...) Nie zaprzestanę pracy dziennikarza niezależnego, wspierającego konsumentów i edukację w świecie opanowanym przez wielkie koncerny. Dzisiejsze media dają wiele możliwości dialogu z widzami. Do zobaczenia w innym okienku" - napisała w oświadczeniu Katarzyna Bosacka.

Przyczyną natychmiastowego rozwiązania umowy był udział w kampanii reklamowej bez zgody nadawcy - dziennikarka została ambasadorką marek ekologicznych OnlyBio i OnlyEco (Laboratorium Naturella). "Kampania dla kosmetyków Only Bio to pierwsza, na którą się zdecydowałam, mimo propozycji współpracy z różnymi firmami od lat. Robię to z pełnym przekonaniem, gdyż wspieram dynamiczną i innowacyjną firmę polską i jej ekologiczne, bezpieczne i w 100 proc. biodegradowalne kosmetyki" - tłumaczy Bosacka.

Ostatnio Katarzyna Bosacka prowadziła w TVN Style audycję telewizyjną "Co nas truje". Jednak największą popularność zdobyła prowadzącą program konsumencki "Wiem, co jem i wiem, co kupuję". Na antenie stacji prowadziła także m.in. "Gwiazdy od kuchni", "Z Bosacką na diecie"

Komentarze (1 - 5 z 5)

Nie zrozumiałe dla mnie jest ,że otyła kobieta mówi jak jeść zdrowo gdzie sama swoim wyglądem zaprzecza to o czym mówi.
 2  
a może jest chora debilu? poza tym pisze się niezrozumiałe
 1  
Walczy z koncernami podpisując umowę z koncernem na trzy lata ! Szczytem jej zakłamania było jak przekonywała że margaryny są zdrowe. Bardzo dobrze się stało.
 5  
Nikt płakał nie będzie.Dużo przetasowań ostatnio w niektórych stacjach.PO 13 października,dopiero będzie się działo...
 3  
ona sie nie zna na odzywianiu. na sile robi sie z siebie specjaliste a w tych programach czesto takei lgupoty gada. gdyby nei sztab ludzi za kulisami to nic by nie miala do powiedzenia. jeszcze ta profesor zdrowko ktora myslenie ma takie jak w prl nic nowego a dietetyka sie strasznie juz pozmieniala.
 0