Łukasz Szewczyk07.06.2019 (12:01)brak komentarzy

Film "Harry i Meghan: królewski mezalians" premierowo w Lifetime (wideo)

Telewizja Lifetime pokaże premierowo film "Harry i Meghan: królewski mezalians" - fabularyzowana historia najważniejszego ślubu zeszłego roku i pierwszych miesięcy razem świeżo upieczonych małżonków
"Harry i Meghan: królewski mezalians" w Lifetime / Fot. Llifetime
"Harry i Meghan: królewski mezalians" w Lifetime / Fot. Llifetime
Ona - amerykańska aktorka, gwiazda telewizyjnego serialu. On - uznany za czarną owcę rodziny królewskiej, szósty w kolejce do brytyjskiego tronu. Meghan Markle i Harry, książę Sussex, to para bijąca rekordy popularności - ich wspólny profil na Instagramie już po 45 minutach od założenia obserwowało milion użytkowników, a media, odkąd spostrzegły, że "Harry częściej się uśmiecha, a jego krok stał się bardziej sprężysty", śledzą każdy ich ruch. Jak poznała się najsłynniejsza para świata?

To była randka w ciemno zaaranżowana przez wspólną znajomą na początku lipca 2016 roku. Od razu przypadli sobie do gustu. Następnego dnia znowu się spotkali, a miesiąc później wyruszyli we wspólną podróż do Botswany. Po czterech miesiącach widywania się w tajemnicy, świat obiegła wiadomość, że przedstawiciel królewskiej rodziny związał się z czarnoskórą aktorką, w dodatku - rozwódką. Wątpliwości na temat przyszłości ich relacji mnożyły się, ale 27 listopada 2017 wydano oficjalny komunikat informujący o zaręczynach zakochanych. Pół roku później, 19 maja 2018 roku, Meghan i Harry pobrali się w kaplicy świętego Jerzego w Windsorze.
"Harry i Meghan: królewski mezalians" to kontynuacja ubiegłorocznego hitu "Książe Harry i Meghan: miłość wbrew regułom" (org. Harry & Meghan: A Royal Romance), opowiadającego o rozkwitającym uczuciu dwojga ludzi z odmiennych światów, których zbliżyć miała niełatwa przeszłość. Odtwórcami ról z królewskiej rzeczywistości są: Charlie Field (Harry), Tiffany Smith (Meghan), Jordan Whalen (William), Laura Mitchell (Kate), Maggie Sullivun (królowa Elżbieta II), Shaughnessy (książe Karol) czy Deborah Ramsay (Camilla Bowles).

Tegoroczna produkcja - "Harry i Meghan: królewski mezalians" - odkrywa przed widzami zakulisowe radości i trudności życia w królewskiej rodzinie podczas pierwszego, kluczowego roku małżeństwa zakochanych. Mając w pamięci poruszenie wywołane pochodzeniem książęcej wybranki, jej kolorem skóry i niejednokrotnym wymykaniem się królewskiemu protokołowi, film przedstawia, jak buntowniczy małżonkowie radzą sobie z odnalezieniem złotego środka między restrykcyjnymi zasadami królewskiego dworu a własnymi wartościami. Pokazuje także, jak wygląda zderzenie kultur, których reprezentantami są Meghan i Harry oraz jakim wyzwaniom stawiają czoła każdego dnia - wiedząc, że oczy całego świata zwrócone są właśnie na nich.Premiera nowego filmu fabularnego "Harry i Meghan: królewski mezalians" (org. Harry & Meghan: becoming royal) w niedzielę, 9 czerwca o godz. 18:00 w telewizji Lifetime.