Łukasz Szewczyk07.06.2019 (12:09)1 komentarz

Gala Free Fight Federation na żywo w Polsacie i Polsacie Sport Fight. Komentuje Hardkorowy Koksu

W sobotę (8 czerwca 2019 roku) w hali MOSiR w Zielonej Górze pierwsza gala Free Fight Federation. Po raz pierwszy będziemy świadkami wydarzenia, w którym w karcie głównej zobaczymy konfrontacje ludzi znanych z pierwszych stron gazet, portali internetowych, mediów społecznościowych, rozpoznawalne medialnie czy z ciekawym życiorysem.
Przed nami wydarzenie, które już teraz jest szeroko komentowane w mediach. Ich konflikt narasta z każdym dniem, konferencje z ich udziałem to pewna ostra wymiana słów, a czasami nawet bójka. Nadszedł czas konfrontacji! W walce wieczoru gali FFF zmierzą się Paweł "Trybson" Trybała i Marcin Najman.
W pozostałych walkach karty głównej:
• gwiazdor Disco Polo i młodszy brat najsilniejszego człowieka na świecie, Krystian Pudzianowski skrzyżuje rękawice z jednym z najbardziej rozpoznawalnych polskich kulturystów, medalistą mistrzostwa świata Radosławem Słodkiewiczem.
Greg Collins z Odjazdowych Bryk Braci Collins spotka się w klatce z zawodowym tancerzem i uczestnikiem pierwszej edycji programu "You Can Dance" Rafałem "Tito" Krylą.
• żołnierz Wojska Polskiego Filip Bątkowski, który ma już za sobą pierwsze walki w formule MMA, zmierzy się ze strażakiem Kamilem Korzeniowskim, który pomimo emocji związanych ze swoim zawodem wybrał również starty w walkach MMA.
• znany polski zawodnik capoeiry, Mateusz "Graduado Camarao" Stawski będzie rywalem Tomasza "Fit Dzika" Łomnickiego, który jeszcze niedawno ważył niemal 200 kilogramów i zmagał się z chorobami wynikającymi z otyłości, jednak po 27 miesiącach pracy z trenerami ważył już 100 kilogramów i sam postanowił pomóc innym, którzy mają podobne problemy do niego.

W karcie wstępnej sobotniej gali zmierzą się:
• kicbokserski Mistrz Polski w formule full contact, Jakub Ciążyński z mistrzem świata w formułach muay thai oraz kick light - Pawłem Jasienowiczem
• Jakub Kiesiak, Mistrz Polski w kickboxingu z Patrykiem Kimułą, brązowym medalistą Mistrzostw Polski 2016 w kickboxingu

- Free Fight Federation. Słowo klucz "free", "wolność", czy jesteś kulturystą, tancerzem, strażakiem, masz prawo wejść do klatki i się sprawdzić. Wolność w walce dla wszystkich - mówi Ernest "Red" Ivanda, który razem z Karoliną Szostak poprowadzi studio gali Free Fight Federation.

Wśród gości w studiu: pionier polskiego MMA - Mirosław Okniński, Mariusz Pudzianowski, Naval - były Gromowiec, Julita Najman i Eliza Trybała - żony gwiazd walki wieczoru, mistrzyni Polski fitness - Ewa Lubert, brat Grega Collinsa - Rafał Collins, a także Artur Cieciórski - tancerz i zwycięzca programu You Can Dance oraz utytułowany kulturysta Tomasz Słodkiewicz, brat Radosława Słodkiewicza.

Transmisja gali Free Fight Federation w sobotę (8 czerwca 2019 roku) od godziny 19:00 w Polsacie Sport Fight, a od godziny 20:05 na antenie Telewizji Polsat. Galę FFF będą komentować Robert "Hardkorowy Koksu" Burneika i Dominik Durnat.

- Będę debiutować w roli komentatora na gali FFF. Cały czas pracuję nad głosem. Słyszę, że już jest gotowy i musi być hardkorowy. Na stanowisku podczas takiej gali nie ma miejsca na mięczaków! Wszystko musi być z pompą, tak jak całe wydarzenie - mówi Robert "Hardkorowy Koksu" Burneika.

Komentarze (1 - 1 z 1)

Brunejka komentował jak syntezator mowy, ogólnie porażka ta gala
 2