Łukasz Szewczyk11.06.2019 (12:20)2

Pierwsza edycja Ekstraklasa Games z ponad 1,72 mln oglądalnością

Ponad 17 tys. rejestracji i oglądalność na poziomie ponad 1,72 mln w telewizji Polsat Games i Internecie to efekty pierwszych rozgrywek największego w historii turnieju gry FIFA w Polsce - Ekstraklasa Games. Zwycięzcą premierowej edycji Ekstraklasa Games została Pogoń Szczecin.

Przejdź do artykułu

Komentarze (1 - 2 z 2)

cyferki ładnie wyglądają, ale nie ma najważniejszych danych dotyczących średniej oglądalności na Polsat Games, zgaduje że w nie przekroczyła ona kilkunastu tysięcy.
 2  
673k na 5 dni czyli średnio ok. 135k widzów jednego dnia na 3 różnych platformach. Turnieje CS:GO czy LOL potrafią wygenerować pół miliona widzów w jednym momencie na jednej platformie... Polskie odpowiedniki oficjalnych transmisji miewają po 150k oglądalność w szczytowym momencie. Biorąc pod uwagę ilość sponsorów oraz budżet jaki wygenerowano dzięki temu uważam, że wynik jest mizerny a dola za marketing to pieniądze wyrzucone w błoto bo jako osoba mocno związana z esportem widziałem tylko jeden komunikat o starcie a teraz czytam o końcu na "niezależnym" serwisie. Mimo wszystko życzę dalszych sukcesów i kolejnych edycji bo brakuje takich turniejów. Być może warto otworzyć się na pojedynczych zawodników a nie tylko kluby sportowe?
 1