Łukasz Szewczyk11.06.2019 (12:39)1 komentarz

"Wielki Test z klasyki rocka" w Rock Radiu

W piątek (14 czerwca 2019 roku) Rock Radio organizuje "Wielki Test z klasyki rocka", który otworzy tegoroczny warszawski Co Jest Grane 24 Festiwal. Do udziału w zabawie redakcja zaprosiła aktorów, muzyków, sportowców i dziennikarzy oraz słuchaczy stacji, a nagroda główna konkursu trafi na cel charytatywny.
Wielki Test z klasyki rocka
Od 27 maja 2019 roku na stronie internetowej rockradio.pl trwały eliminacje do finałowej rozrywki w ramach "Wielkiego Testu z klasyki rocka". Chętni do udziału w zabawie musieli wypełnić specjalny test i wykazać się wiedzą o rockowej muzyce. W ubiegły piątek redakcja wyłoniła 6 szczęśliwców, którym udało się uzyskać najwięcej punktów i którzy staną do rywalizacji w finale.
W piątek, 14 czerwca 2019 roku - pierwszego dnia Co Jest Grane 24 Festival, czyli imprezy muzycznej odbywającej się w Warszawie na terenie Centrum Sztuki Współczesnej Zamek Ujazdowski, odbędzie się finał "Wielkiego Testu z klasyki rocka". Drużyny gwiazd: muzyki, sceny i sportu oraz słuchacze Rock Radia zmierzą się w walce na wiedzę o klasyce rocka. Zaproszenie do udziału w "Wielkim Teście z klasyki rocka" przyjęli m.in. Olga Borys, Odeta Moro, Natalia Sikora, Radosław Majdan, Piotr Świerczewski, Zygmunt Chajzer i Wojciech Cugowski.

Przebieg zabawy będzie można śledzić na żywo w internecie oraz na antenie Rock Radia - już od godz. 15:30.

Zwycięzcy "Wielkiego Testu" będą mogli przekazać nagrodę finansową na Fundację Warszawskie Hospicjum dla dzieci.

"Wielki Test z klasyki rocka" przygotowany przez Rock Radio wspiera autopromocja na antenie stacji, na rockradio.pl i na profilach stacji w mediach społecznościowych.

Komentarze (1 - 1 z 1)

Ten format wzięty z TVP zaczyna już wkurzać Agorę, rotfl.
 1