Łukasz Szewczyk12.06.2019 (20:03)10 komentarzy

Jesienią kolejna edycja "Big Brothera" w TVN7. Znamy pierwszą uczestniczkę

Zarząd TVN Discovery podjął decyzję o kontynuacji reality show w stacji TVN7. Druga edycja zostanie wyemitowana na antenie Siódemki oraz na platformie player.pl jesienią 2019 roku.
Karolina Włodarska
Karolina Włodarska
To już pewne. Reality-show "Big Brother" powróci na telewizyjne ekrany jesienią 2019 roku. Program nadal będzie można oglądać na antenie TVN7.
Dodatkowo na kilka dni przed wielkim finałem powracającego po latach "Big Brothera", widzowie poznają nową uczestniczką programu. Do mieszkańców dołączyła właśnie Karolina Włodarska. Mieszkanka Domu Wielkiego Brata została wybrana w drodze castingów i jest pierwszą uczestniczką drugiej edycji programu.

Przypomnijmy, że już w niedzielę (16 czerwca o godz. 20.00 na antenie TVN7) finał "Big Brothera", podczas którego o zwycięstwo zawalczy czterech mieszkańców Domu Wielkiego Brata - Igor, Radek, Bartek i Magda.

Komentarze (1 - 10 z 10)

Też idę
 5  
celebryci znów
 3  
Nudne jak flaki,POrąbanezjak oPOzycja.
 5  
MatkoBoskaCzenstochofka. Oglądalność śladowa, a oni dalej idą w bagno!
 7  
Fajnie ale może by tak teraz troche mniej celebrytów i cos wiecej w tvn tego bb i na dekodery nc+ jak bylo kiedyś nie tylko w necie??a czy beda wyniki z tej edycji ile ludzi ogladalo w tvn7 i na necie na żywo???
 10  
Przecież nikt tego badziewia nie ogląda więc po co? Na co?
 12  
Jeżeli takie programy się utrzymują to ja się pytam dokąd zmierza ludzkość ?
 12  
Boże, chroń nas Polaków przed inwazją Big Brothera.
 12  
Średnia oglądalność jest ok 1mln a Arena jeszcze więcej. Więc nie jest źle zważywszy że to TVN 7.
Spodziewałem się drugiej edycji ale za rok a nie już teraz. O części uczestników szybko zapomnimy.Kto ambitny to coś osiągnie i np.Kasia leci na parę miesięcy do Nowego Yorku.
 5  
Kto ambitny to coś osiągnie i np.Kasia leci na parę miesięcy do Nowego Yorku.
Ja w zeszłym roku byłem miesiąc w Chicago. Mam dostać medal za to ?
 0