Łukasz Szewczyk12.06.2019 (20:16)10 komentarzy

Skazani na busa, czyli Antyradio zabiera na Pol'and'Rock Festival

W ramach akcji "Skazani na busa z Antyradiem" redakcja Antyradia zabierze słuchaczy na tegoroczny "Pol'and'Rock Festival, odbywający się w dniach 1-3 sierpnia 2019 roku w Kostrzynie nad Odrą. Będzie też zachęcać właścicieli pojazdów do zabierania festiwalowiczów i wspierać oddolne inicjatywy ułatwiające dojazd na najpiękniejszy festiwal świata.
Pol'and'Rock Festival
Akcja "Skazani na busa z Antyradiem" potrwa na antenie od 8 do 26 lipca. W tym czasie Antyradio będzie kompletować skład wyjątkowych dwóch rockowych autokarów. Pierwszy z nich wyruszy do Kostrzyna nad Odrą 31 lipca z Katowic. O miejscu i terminie startu kolejnego redakcja będzie informować na antenie.
Na Facebooku powstał fan page "Skazani na busa z Antyradiem", w którym można przekazywać sobie informacje o transporcie na Pol'and'Rock Festival z różnych stron kraju. Redakcja liczy na spontaniczne dołączanie do akcji właścicieli busów i autokarów. O każdej takiej inicjatywie będzie informować również na antenie Antyradia.

Komentarze (1 - 10 z 10)

Komuchy szukaja elektoratou na jesienne wybory.Masakra a mlodz daja sie wkrecac w to guw........
 15  
@Bodek67
Szmato pisowska. Naucz się szacunku dla innych.
 0  
Ciekaw ile tych ludzi z POLAND Rock Festival głosuje na PIS...
Ciekaw ile po tym zagłosuje na PIS bo przecież to nie jest wymysł oddolny tylko ktoś to musiał z rządzących tak zrobić by utrudnić...
Wybory Parlamentarne pokażą ile faktycznie PIS straci przez to bo jest czyste chamstwo by ludziom młodym nie dać możliwości dojazdu.
 2  
Ciemnogród
 3  
Wstyd , pisownię lizusy
 3  
Pisowkie
 4  
@klamot nie to Twój festiwal posrany podszywaczu co śmierdzisz.
 1  
Jojo2 to od jajca tranzwestytow.
 1  
@Bodek67
Od jajca naczelnika, które liżecie pisowskie lizusy nienawistne.
 1  
Niech sobie ludzie plują jadem. Cała idea festiwalu jest taka aby być ponad to. Ludzie nie dajcie się wkręcać cholernym Trollom, z debilami się nie dyskutuje po sprowadzą nas do swojego poziomu i pokonają doświadczeniem. Peace!
 1