Łukasz Szewczyk12.06.2019 (20:25)brak komentarzy

Daria Grunt wzmacnia produkcję programów rozrywkowych TV Puls

Do zespołu Telewizji Puls dołączyła Daria Grunt, która będzie odpowiedzialna za realizację i nadzór nad zewnętrzną i wewnętrzną produkcją programów rozrywkowych.
Daria Grunt
Daria Grunt
- Naszym celem jest bardzo znaczące wzmocnienie Działu Produkcji - obok istniejącego już zespołu nadzorującego seriale, tworzymy zespół produkcji rozrywkowych, którego szefem została pani Daria Grunt. Cieszymy się na współpracę z panią Darią, a nasze plany są bardzo ambitne. Przed nami intensywne lato: rozpoczynamy zdjęcia do seriali, nowego muzycznego show "Gra Muzyka", który produkujemy wraz z Media Corporation i Robertem Janowskim jako prowadzącym, przygotowujemy duże widowisko "Wielka zabawa TV Puls w Mrągowie", pracujemy nad nowościami na jesień i wiosnę przyszłego roku - powiedział Dariusz Dąbski, Prezes Zarządu Telewizji Puls.
W ostatnim czasie Daria Grunt współpracowała z firmą Endemol Shine Polska, gdzie współtworzyła program "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Wcześniej, przez wiele lat Daria Grunt pracowała jako Producent w TVN S.A., gdzie była odpowiedzialna za produkcję programów emitowanych na antenie telewizji TVN oraz TTV ("Dzień dobry TVN", "Domowe Rewolucje", "Polowanie na mieszkanie", "De facto") oraz była współproducentem programu "Project Runway".