Łukasz Szewczyk13.06.2019 (11:47)25

Radio: RMF FM na czele z największym wzrostem, tracą ZET, Jedynka i Trójka

RMF FM umacnia pozycję lidera wśród ogólnopolskich stacji radiowych - wynika z najnowszego raportu Radio Track. Duży spadek słuchalności notują Radio Zet. Trójka i Jedynka

Przejdź do artykułu

Komentarze (11 - 20 z 25)

Może I słaba słuchalność ale wynik w wyborach ponad40% . To coś wyjaśnia. Zakłamany sondaż
 1  
Rado Zet to Michnik jest Michnikowa szczękaczka.... Więc oglądalność w duul i dobrze.....
 1  
Stacja nic ciekawego w kulturę nie wnosi ot takie sobie łupu cupu !
 4  
Po tym to PIS będzie chciał wprowadzić 500+ dla tego kto słucha państwowych stacji. Sądzę że tym sposobem trochę by też zyskali.
Ja chętnie przytule 500+ ale i tak będę słuchać radia które wie jak zachęcić do słuchania.
Dla mnie najlepsze jest radio ETN.fm bez reklam i nonstop muzyka.
 1  
Ja parę razy próbowałem słuchać ale naprawdę nie da się znieść tych ilości reklam. Co piosenka to reklama,i tak w kółko.
 1  
Koomusze szczekaczki "dobrej zmiany" na samym dole. To cieszy.
POKOlorowany PISowiec 14.06.2019 (8:13:02)
 2  
Dzień dobry. Ostatnio zajrzałem co tam słychać w kiedyś mojej trójce. Raczej słabo. Same reklamy spółek skarbu państwa. Ujęła mnie informacja :sponsorem audycji był Pzl Świdnik jedyny producent śmigłowców w Polsce
 0  
Dominanta komercyjnych mediów jest tak przygniatająca, że niemal niespotykana na żadnym europejskim rynku. Paradoksalnie RMF i ZET stają się jedynym źródłem informacji dla słuchaczy. A robią to bez drenażu z kieszeni podatnika.
Pisowskie radiowęzły konsekwentnie w dół. To cieszy :)
Warto się -przy okazji-zastanowić czy w badaniach uwzględniać PRPiS24, w które tyle kasy publicznej umoczono, a tu na granicy błędu statystycznego. Tego w ogóle ktoś słucha za wyjątkiem funkcjonariuszy?
Maryja....biologia działa...działa...działa... Widać finisz:D :D :D
Jak zwykle... Lewacki bełkot i zerowe zrozumienie tematu. Brak wiedzy o tym, czym jest misja radia publicznego, a od czego są radia komercyjne. Szkoda gadać.

KURTYNA!
 2  
Właśnie takie nieodpowiedzialne stacje, jak RMF czy Polskie Radio, Eska, (też inne z reklamami i fake wiadomościami) zmusiły mnie do wymiany radia w samochodzie. Teraz mam radio z odtwarzaczem USB/SD i problem głupot radiowych przestał istnieć. Sam wybieram czego chcę słuchać, a nie radiowy mistrzunio. POLECAM by odciąć się od nachalnej komerchy i politycznego populi-bełkotu.
 4  
[[[STOP]]] - PRZYSPIESZONYM REKLAMOM!
 2