Łukasz Szewczyk13.06.2019 (11:47)23

Radio: RMF FM na czele z największym wzrostem, tracą ZET, Jedynka i Trójka

RMF FM umacnia pozycję lidera wśród ogólnopolskich stacji radiowych - wynika z najnowszego raportu Radio Track. Duży spadek słuchalności notują Radio Zet. Trójka i Jedynka

Przejdź do artykułu

Komentarze (11 - 20 z 23)

Stacja nic ciekawego w kulturę nie wnosi ot takie sobie łupu cupu !
 4  
Po tym to PIS będzie chciał wprowadzić 500+ dla tego kto słucha państwowych stacji. Sądzę że tym sposobem trochę by też zyskali.
Ja chętnie przytule 500+ ale i tak będę słuchać radia które wie jak zachęcić do słuchania.
Dla mnie najlepsze jest radio ETN.fm bez reklam i nonstop muzyka.
 1  
Ja parę razy próbowałem słuchać ale naprawdę nie da się znieść tych ilości reklam. Co piosenka to reklama,i tak w kółko.
 1  
Koomusze szczekaczki "dobrej zmiany" na samym dole. To cieszy.
POKOlorowany PISowiec 14.06.2019 (8:13:02)
 2  
Dzień dobry. Ostatnio zajrzałem co tam słychać w kiedyś mojej trójce. Raczej słabo. Same reklamy spółek skarbu państwa. Ujęła mnie informacja :sponsorem audycji był Pzl Świdnik jedyny producent śmigłowców w Polsce
 0  
Dominanta komercyjnych mediów jest tak przygniatająca, że niemal niespotykana na żadnym europejskim rynku. Paradoksalnie RMF i ZET stają się jedynym źródłem informacji dla słuchaczy. A robią to bez drenażu z kieszeni podatnika.
Pisowskie radiowęzły konsekwentnie w dół. To cieszy :)
Warto się -przy okazji-zastanowić czy w badaniach uwzględniać PRPiS24, w które tyle kasy publicznej umoczono, a tu na granicy błędu statystycznego. Tego w ogóle ktoś słucha za wyjątkiem funkcjonariuszy?
Maryja....biologia działa...działa...działa... Widać finisz:D :D :D
Jak zwykle... Lewacki bełkot i zerowe zrozumienie tematu. Brak wiedzy o tym, czym jest misja radia publicznego, a od czego są radia komercyjne. Szkoda gadać.

KURTYNA!
 2  
Właśnie takie nieodpowiedzialne stacje, jak RMF czy Polskie Radio, Eska, (też inne z reklamami i fake wiadomościami) zmusiły mnie do wymiany radia w samochodzie. Teraz mam radio z odtwarzaczem USB/SD i problem głupot radiowych przestał istnieć. Sam wybieram czego chcę słuchać, a nie radiowy mistrzunio. POLECAM by odciąć się od nachalnej komerchy i politycznego populi-bełkotu.
 4  
[[[STOP]]] - PRZYSPIESZONYM REKLAMOM!
 2  
Jak zwykle... Lewacki bełkot i zerowe zrozumienie tematu. Brak wiedzy o tym, czym jest misja radia publicznego, a od czego są radia komercyjne. Szkoda gadać.

KURTYNA!
Jak zwykle lewacki bełkot o misji, bez misji. Obecnie misja lewackiej dobrej zmiany to wypranie mózgów Polaków jak Rosjanom, że tylko jest jedna prawda, jeden wódz.
Niezależnie od tego do czego służy radio publiczne to jego misją nie jest nadawanie dla samego nadawania, tylko dla słuchaczy.
Jeśli słuchacze się wykruszają, to świadczy DOBITNIE o tym że linia programowa jest NIETRAFIONA !!! bo zakładam że publicznego radia słuchali zawsze ludzie, którzy oczekiwali po nim więcej niż od komercyjnego.
Polak gorszego sortu, zdradziecka morda 14.06.2019 (11:53:47)
 1  
@POgromco śmierdzący
Masz jakieś nieaktualne dane. Te które ja posiadam
To PIS 163%
PO-KO -45%
 0