Łukasz Szewczyk13.06.2019 (12:07)1 komentarz

Dookoła świata z "Olim i Luną". Nowy serial na wakacje w MiniMini+ (wideo)

Na kanale MiniMini+ premierę będzie miał pierwszy sezon animowanego serialu "Oli i Luna". Historia opowiada o dwóch bohaterskich kotach, które nie boją się podróży i jeżdżą tam, gdzie je łapki poniosą
Dookoła świata z "Olim i Luną". Nowy serial na wakacje w MiniMini+ (wideo)
Oli i Luna to serial animowany o przyjaźni dwóch kotów, które mają talent do obracania codziennego życia w podróżniczą przygodę. Paryż, Rio De Janeiro, Nowy Jork czy Wielki Mur Chiński to tylko niektóre z miejsc, w które dotrą nasi bohaterowie. Dla nich nie ma problemów, których nie da się rozwiązać. W każdym odcinku dzielne zuchy przeżywają zabawne przygody. Oli i Luna wraz ze ślimakiem Stanem odkrywają, że świat jest arcyciekawy, a każdy jego zakątek jest inny. Inne są zwyczaje, jedzenie czy obchodzone święta. Pełne zapału koty odwiedzą m.in. Amsterdam w poszukiwaniu tulipanów, Tokio, aby nauczyć się jeść pałeczkami, Kornwalię i jaskinię Merlina, żeby udowodnić istnienie prawdziwej magii oraz Sankt Petersburg próbując odnaleźć zaginioną matrioszkę.
W jednym z odcinków Oli i Luna wyruszą w podróż do Krakowa! Aby pomóc wyzdrowieć swojemu koledze, muszą zdobyć składniki na rozgrzewającą zupę przepisu babci Stana oraz rozwikłać zagadkę tajemniczego Śmigusa-dyngusa.


Seria składa się z 52 odcinków.
Emisja serial "Oli i Luna" od poniedziałku do piątku o godz. 7.55 (od 17 czerwca 2019 roku) na antenie MiniMini+.

Komentarze (1 - 1 z 1)

Ramówkę kanału MiniMini+ można śledzić w tym PROGRAMIE TV:
https://programtv.naziemna.info/program/stacja/miniminiplus
 0