Łukasz Szewczyk14.06.2019 (11:24)3 komentarze

"Projekt plaża" 2019. Miasteczko TVN w 8 wakacyjnych kurortach, relacje w TVN i TTV

W lipcu wystartuje nowa edycja "Projektu Plaża". Osiem wakacyjnych weekendów i osiem najpopularniejszych nadmorskich miejscowości. Ekipa TVN po raz kolejny wyruszy w podróż po polskim wybrzeżu, zarażając słoneczną energią nie tylko wczasowiczów, ale też widzów przed telewizorami.
Projekt plaża
Tradycyjnie już na lokalnych plażach nadmorskich kurortów ekipa "Projektu Plaża" zaprasza do miasteczka TVN, które będzie tętnić życiem przez cały weekend, oferując moc atrakcji dla odwiedzających w każdym wieku! Z myślą o najmłodszych powstanie strefa "Kids Club". W jej ramach do dyspozycji dzieci będą plac zabaw oraz animatorzy, którzy przeprowadzą wiele konkursów z upominkami. Również starszym nie zagrozi nuda. Kiedy maluchy skupią się na budowaniu fortec z piasku, nastolatki i dorośli dostaną szansę na spróbowanie swoich sił w wielu wakacyjnych dyscyplinach - pływanie na desce SUP czy skakanie na trampolinie wodnej. Na zwolenników mniej "ekstremalnych" sportów czekać będą zajęcia z zumby. Znajdzie się także coś dla sympatyków spokojniejszej rozrywki - ci swoje miejsce z pewnością znajdą w kąciku czytelniczym. Wieczory z kolei to czas filmomaniaków, którzy będą mogli zrelaksować się na leżaku w strefie kina letniego player.pl.
Ekipa TVN nie rezygnuje także z największej atrakcji "Projektu Plaża", czyli spotkań ze znanymi i lubianymi. Tym razem w "Strefie Gwiazd" gościć będą aktorzy oraz uczestnicy popularnych seriali i programów grupy TVN Discovery Polska (m.in. "Na Wspólnej", "Top Model", "19+" czy "Big Brother") oraz artyści muzyczni.

To wszystko na miejscu. A co dla widzów przed telewizorami? O tym, co dzieję się w miasteczkach TVN, informować będzie przez całe wakacje studio "Dzień Dobry Wakacje" oraz reporterzy TTV w "Tymczasem na plaży". Z kolei Oliver Janiak zrelacjonuje spotkania z gwiazdami w programie "Co za tydzień" na antenie TVN i TVN Style.

Trasa "Projekt plaża 2019":
• Świnoujście (5-7/07)
• Kołobrzeg (12-14.07)
• Dziwnów (19-21.07)
• Darłówko Zachodnie (26-28.07)
• Ustka (02-04.08)
• Gdańsk Stogi (09-11.08)
• Łeba (16-08.08)
• Władysławowo (23-25.08)

W tym roku dobrą zabawę nad morzem wspierają DAX, Volkswagen z programem "Mali ratownicy", Kikkoman, Województwo Dolnośląskie, Tarczyński i e-obuwie.

Komentarze (1 - 3 z 3)

a będzie wspólne czytanie konstytucji na głos?
 10  
W tym roku, tylko i wyłącznie sypanie piaskiem po oczach! ;D
 7  
Może już dadzą sobie sPOKOj z tą zabawą w konstytucje.Wiedzą już,że w październiku,szanse są praktycznie zerowe.Zostały już tylko 4 misiące,a oni jeszcze się z kampanią wyborczą nie obudzili.SzKODa słów.
 4