Łukasz Szewczyk16.06.2019 (22:12)17 komentarzy

Magda Wójcik wygrała "Big Brothera". Zwolenniczka miłości i tolerancji

Głosami widzów Magda Wójcik wygrała program "Big Brother", który po kilkonastoletniej przerwie powrócił na telewizyjne ekrany. Zwyciężczyni otrzymała 100 tys. zł.
Magda Wójcik wygrała "Big Brothera" / Fot. TVN
Magda Wójcik wygrała "Big Brothera" / Fot. TVN
Magda Wójcik ma 31-lat i pochodzi z Kielc. Marzy o pokoju i miłości na świecie, a tolerancja jest dla niej kwestią nadrzędną. W wieku 19 lat postanowiła wyjechać do Szkocji, gdzie zaczęła studiować biotechnologię żywności. Jednak jej prawdziwą pasją jest moda. Dlatego też podjęła decyzję o przeprowadzce do Londynu, gdzie podjęła pracę w jednym ze znanych butików. W przyszłości chciałaby prowadzić sklep z własną kolekcją ubrań.
W porogamie dała się poznać jako spokojna i koleżeńska osoba. Nie wchodziła w konflikty, była uśmiechnięta i chętna do rozmów. Mieszkańcom przeszkadzało jednak, że Magda była bardzo skupiona na sobie i swoim wyglądzie. Rankami, gdy uczestnicy "Big Brothera" przygotowywali śniadanie i porządkowali dom, Magda najchętniej zabierała się do robienia make-upu, co zajmowało jej bardzo wiele czasu.

W ostatnich tygodniach widzowie programu śledzili jej romans z innym uczestnikiem programu - Olehem Riaszeńczewem. Zrobiła też coming out. Przy okazji szpiegowskiego tygodnia widzowie dowidzieli się, że miała dwie partnerki seksualne i czterech partnerów. Oraz tego, że zawsze zakochuje się w gejach. Zdradziła, że kiedy miała 19 lat przez miesiąc była w związku z drugą kobietą, a później związała się na 6 lat z mężczyzną.

Telewizja TVN zapowiedziała, że już jesienią 2019 roku planowana jest kolejna edycja programu.

Komentarze (1 - 10 z 17)

Treść komentarza ukryta z powodu zbyt niskiej oceny - kliknij by wyświetlić
Brawo !! Była super !!
 44  
Treść komentarza ukryta z powodu zbyt niskiej oceny - kliknij by wyświetlić
MASAKRA, "druga" Jolanta Rutowicz :/
 48  
Treść komentarza ukryta z powodu zbyt niskiej oceny - kliknij by wyświetlić
Fujjj !
 42  
Jak można dać zwyciężyć tansce która jest umysłową niedorajdą która nic nie rozumie i całymi dniami tylko jest confused i stale tylko mówi Ale jak to ,ona jest taka pusta że to po prostu szok i te 100 k roztrwoni migiem że do jesiennej edycji z tej sumy nic nie zostanie bo ona nie umie myśleć to i pieniądze się zmarnują ,Bartek zasłużył na wygraną on był super a nie ta pusta transka która 4 godziny się maluje i nic innego nie robi .
 53  
jak dla mnie porażka program.....
 66  
Jak można dać zwyciężyć tansce
Czy Ty rozumiesz słowo "trans" ? Bez rozumienia pojęć którymi się posługujesz, to Ty robisz z siebie umysłową niedorajdę.

Ja już nie będę wspominał o stylistyce wypowiedzi i błędach jakie popełniasz.
Rotor wielbiciel wiatraków 17.06.2019 (7:17:30)
 49  
Non stop gdzieś siedziała i się malowała. Połowa jej czasu antenowego było temu poświęcone. Bardzo infantylna 31-latka. Co tu zresztą mówić skoro połowa z tych freaków to były gostki wybrani z "castingu" już wcześniej związana z mediami (youtuberzy, instagramerzy, statyści w paradokumentach i serialach, modeleczki, napakowane cześki).
 62  
Raz z dziewczynką,raz z chłopaczkiem.Do leczenia się nadaje.LGBT+,POwinni ją zatrudnić w warszawie,jako doradcę prezydenta miasta,lub w wolnym mieście gdańsk u pani prezydent,wystęPOwała by w wiecach przedwyborczych,z koszulką z napisem KO-NSTY-TU-CJA.
 42  
Treść komentarza ukryta z powodu zbyt niskiej oceny - kliknij by wyświetlić
Co maja protesty z konstyrucją wspólnego z LGBT? Po co trollu mieszasz te wątki?
Rotor wielbiciel wiatraków 17.06.2019 (10:53:12)
 42  
nie rozumiem czemu ona?myslalem ze wygraja RADEK BAREK LUB IGOR SZKODA
 37