Łukasz Szewczyk16.06.2019 (22:12)20 komentarzy

Magda Wójcik wygrała "Big Brothera". Zwolenniczka miłości i tolerancji

Głosami widzów Magda Wójcik wygrała program "Big Brother", który po kilkonastoletniej przerwie powrócił na telewizyjne ekrany. Zwyciężczyni otrzymała 100 tys. zł.
Magda Wójcik wygrała "Big Brothera" / Fot. TVN
Magda Wójcik ma 31-lat i pochodzi z Kielc. Marzy o pokoju i miłości na świecie, a tolerancja jest dla niej kwestią nadrzędną. W wieku 19 lat postanowiła wyjechać do Szkocji, gdzie zaczęła studiować biotechnologię żywności. Jednak jej prawdziwą pasją jest moda. Dlatego też podjęła decyzję o przeprowadzce do Londynu, gdzie podjęła pracę w jednym ze znanych butików. W przyszłości chciałaby prowadzić sklep z własną kolekcją ubrań.
W porogamie dała się poznać jako spokojna i koleżeńska osoba. Nie wchodziła w konflikty, była uśmiechnięta i chętna do rozmów. Mieszkańcom przeszkadzało jednak, że Magda była bardzo skupiona na sobie i swoim wyglądzie. Rankami, gdy uczestnicy "Big Brothera" przygotowywali śniadanie i porządkowali dom, Magda najchętniej zabierała się do robienia make-upu, co zajmowało jej bardzo wiele czasu.

W ostatnich tygodniach widzowie programu śledzili jej romans z innym uczestnikiem programu - Olehem Riaszeńczewem. Zrobiła też coming out. Przy okazji szpiegowskiego tygodnia widzowie dowidzieli się, że miała dwie partnerki seksualne i czterech partnerów. Oraz tego, że zawsze zakochuje się w gejach. Zdradziła, że kiedy miała 19 lat przez miesiąc była w związku z drugą kobietą, a później związała się na 6 lat z mężczyzną.

Telewizja TVN zapowiedziała, że już jesienią 2019 roku planowana jest kolejna edycja programu.

Najwyżej ocenione komentarze - zobacz wszystkie

jak dla mnie porażka program.....
 66  
Non stop gdzieś siedziała i się malowała. Połowa jej czasu antenowego było temu poświęcone. Bardzo infantylna 31-latka. Co tu zresztą mówić skoro połowa z tych freaków to były gostki wybrani z "castingu" już wcześniej związana z mediami (youtuberzy, instagramerzy, statyści w paradokumentach i serialach, modeleczki, napakowane cześki).
 62  
Jak można dać zwyciężyć tansce która jest umysłową niedorajdą która nic nie rozumie i całymi dniami tylko jest confused i stale tylko mówi Ale jak to ,ona jest taka pusta że to po prostu szok i te 100 k roztrwoni migiem że do jesiennej edycji z tej sumy nic nie zostanie bo ona nie umie myśleć to i pieniądze się zmarnują ,Bartek zasłużył na wygraną on był super a nie ta pusta transka która 4 godziny się maluje i nic innego nie robi .
 53  
Dno i tyle.Kto to w ogóle ogląda?POpaprany program.
 52  
Jak można dać zwyciężyć tansce
Czy Ty rozumiesz słowo "trans" ? Bez rozumienia pojęć którymi się posługujesz, to Ty robisz z siebie umysłową niedorajdę.

Ja już nie będę wspominał o stylistyce wypowiedzi i błędach jakie popełniasz.
Rotor wielbiciel wiatraków 17.06.2019 (7:17:30)
 49  
Kiedyś jak tzw. "misska" na niczym się nie znała i nie wiedziała co powiedzieć to mówił że "Chcę pokoju na Świecie", jak widać teraz ewaluowało to w "Chcę miłości i tolerancji na Świecie", pustaki zostają zmieniają się tylko hasła.
 44  
Raz z dziewczynką,raz z chłopaczkiem.Do leczenia się nadaje.LGBT+,POwinni ją zatrudnić w warszawie,jako doradcę prezydenta miasta,lub w wolnym mieście gdańsk u pani prezydent,wystęPOwała by w wiecach przedwyborczych,z koszulką z napisem KO-NSTY-TU-CJA.
 43  
BB wygrał blond pustak co poświeca połowe dnia przed lusterkiem,a kreta widziała w ZOO.Jeden wielki przekręt przygotowany przez TVN.
 41  
nie rozumiem czemu ona?myslalem ze wygraja RADEK BAREK LUB IGOR SZKODA
 37  
"Zwolenniczka miłości i tolerancji". Osoba, skrajnie dobra, posiadająca cechy dziecięcej otwartości, żeby nie powiedzieć naiwności. Komentarz psychologa. Niestety, życie nie jest takie różowe, dlatego życzę tej dziewczynie, żeby trafiała na dobrych ludzi. Jak trafi na czuba z (8:55:06), to może się rozczarować ;D Powodzenia!
Na pewno jak trafi na czuba z maczetą w autobusie, będzie miała problem.
 34