Łukasz Szewczyk18.06.2019 (10:10)1 komentarz

Zobacz swoje miasto z lotu ptaka na kanale Planete+. Rusza plebiscyt

Metropolia, urokliwa wieś czy malownicze miasteczko? To widzowie zdecydują, która miejscowość zostanie pokazana w specjalnym odcinku popularnej serii "Polska z góry 3" na antenie Planete+.
Serial "Polska z góry" w Planete+
Trzynastka wcale nie musi być pechowa. Dla widzów serii "Polska z góry" będzie wyjątkowa, bo to właśnie w trzynastym, specjalnym odcinku serii, zobaczą miejsce, które wygra w plebiscycie Planete+. Wystarczy do 9 lipca zgłosić wybrane miasto, które nie zostało dotąd pokazane we wcześniejszych odcinkach programu. Następnie rozpocznie się głosowanie, w którym każdy uczestnik plebiscytu będzie mógł oddać głos na wytypowaną lokalizację, a wygra ta, która zdobędzie najwięcej głosów proporcjonalnie do liczby mieszkańców. Dzięki temu każde miasto, niezależnie od wielkości, będzie miało równe szanse na wygraną. Głosować będzie można do 1 sierpnia. Zwycięska miejscowość zostanie sfilmowana z lotu ptaka w formie dodatkowego odcinka, który zostanie zaprezentowany na antenie Planete+ jeszcze w tym roku.
"Polska z góry" jest pierwszą produkcją telewizyjną, która pozwala oderwać się od ziemi i zobaczyć zarówno najpopularniejsze, jak i te nieco mniej znane regiony Polski z lotu ptaka.
Premierowe odcinki trzeciej serii tej cieszącej się dużą popularnością produkcji, można oglądać w każdy poniedziałek o godz. 18:30 na kanale Planete+.

Komentarze (1 - 1 z 1)

Nie potrzeba do tego Planete+ wystarczy niedrogi dron.
 1  

Polecamy