Łukasz Szewczyk18.06.2019 (10:17)3 komentarze

Nowe show "Gra Muzyka" jesienią w TV Puls. Prowadzi Robert Janowski

Lady Pank, Doda, Weekend, Piotr Cugowski, Kombii - to tylko niektóre gwiazdy i zespoły, które wystąpią w nowym rozrywkowym show Telewizji Puls i Media Corporation "Gra Muzyka". W roli gospodarza programu - Robert Janowski. Emisja jesienią w TV Puls.
Gra Muzyka
"Gra Muzyka" to nowy muzyczny show, który łączy w sobie znakomitą rozrywkę, wielkie emocje i rywalizację o nagrody. Gospodarzem programu jest Robert Janowski, a producentem - firma Media Corporation.
W odcinkach pojawią się goście specjalni - gwiazdy polskiej muzyki, których utworów słucha cała Polska! Są to: Lady Pank, Doda, Weekend, Kombii, Future Folk, Varius Manx, Piotr Cugowski, Alicja Majewska i Włodzimierz Korcz, Pectus oraz Feel.

W każdym odcinku show będzie mnóstwo zagadek muzycznych, usłyszymy też największe polskie i zagraniczne hity muzyczne w wykonaniu między innymi Magdaleny Tul. O oprawę choreograficzną zadbają: Anna Głogowska, Agustin Egurrola i zespół taneczny Volt oraz artyści Teatru Rampa - Santi Bello Group.

Zdjęcia do programu ruszają w lipcu 2019 roku. Emisja jesienią na antenie TV Puls

Komentarze (1 - 3 z 3)

watch it flop...
 0  
Ciekawe ...
 3  
Widziałam właśnie ostatnio reklamę tego nowego show Pulsu-faktycznie, Pan Janowski nadaje się do roli gospodarza jak mało kto. Z niecierpliwością czekam na sobotę;)
 0