Łukasz Szewczyk18.06.2019 (13:22)brak komentarzy

Lipcowe Wysokie Obcasy Extra z tatuażami zmywalnymi z motywami eko

Na rynku dostępny jest lipcowy numer "Wysokich Obcasów Extra", a w nim m.in. bohaterki trasy koncertowej "Women's Voices" opowiadają o miłości i ulubionych piosenkach. Wraz z wydaniem magazynu czytelnicy otrzymają w prezencie wakacyjne tatuaże zmywalne z motywami ekologicznymi.
Wysokie Obcasy - nr 7/2019
Wysokie Obcasy - nr 7/2019
Tematem lipcowego numeru miesięcznika jest miłość i różne jej odcienie. Bohaterki okładki - Edyta Bartosiewicz, Julia Pietrucha, Kayah i Paulina Przybysz opowiadają o ulubionych utworach na zakochanie i rozstanie. Artystki, występujące na "Women's Voices. Kobiety ratują planetę" - tegorocznej trasie koncertowej "Wysokich Obcasów", zdradzają Wojciechowi Staszewskiemu historie swoich piosenek. Psychiatra i psychoterapeuta Cezary Żechowski tłumaczy z kolei, jak poradzić sobie po rozpadzie związku, a dziennikarka Agnieszka Jucewicz jedzie do Werony i sprawdza, kim są sekretarki Julii Capuletti - bohaterki dramatu Williama Szekspira - które odpisują na listy przychodzące z całego świata. Ada Petriczko pisze natomiast o zakochanych z różnych kast w Indiach i grożących im niebezpieczeństwach.
W wydaniu czytelnicy znajdą również rozmowę z biologiem prof. Janem Marcinem Węsławskim o ginących i nieodkrytych gatunkach zwierząt, z seksuologiem Michałem Pozdałem o dobrych i złych fantazjach seksualnych oraz o tym, co dzisiaj nie służy naszemu libido, a także z poetką Ewą Lipską o nowych wierszach i holenderskich śledziach.

Lipcowy numer "Wysokich Obcasów Extra" dostępny będzie w sprzedaży od wtorku, 18 czerwca 2019 roku w cenie 7,99 zł. Wraz z nim czytelnicy otrzymają tatuaże zmywalne z motywami ekologicznymi w duchu idei less waste.

Wydanie wspiera kampania promocyjna w Internecie (Wysokieobcasy.pl, Wyborcza.pl, Facebook, Instagram), w prasie ("Gazeta Wyborcza" i jej tygodniki, "Polityka", "Newsweek"). Działania reklamowe przygotował zespół marketingu "Wysokich Obcasów".