Łukasz Szewczyk18.06.2019 (13:33)1 komentarz

Wakacyjne studio na lato dla słuchaczy Rock Radia

Od poniedziałku (24 czerwca 2019 roku) Rock Radio będzie nadawać programy z wakacyjnej ramówki. Znajdą się w niej m.in. cykl "Wakacyjne studio Rock Radia" prowadzony z ogródka Hard Rock Cafe w Warszawie, audycja "Lato na bogato" i konkurs "Wakacyjny przygodnik Rock Radia", a także wspomnienia największych i najciekawszych rockowych festiwali czy koncertów.
Klasyka Rocka w Rock Radiu
Wakacyjną ramówkę Rock Radia zainauguruje w piątek, 21 czerwca br. program nadawany w godz. 14:00 - 18:00 z ogródka warszawskiej Hard Rock Cafe. W lipcu i sierpniu w każdy piątek między 15:00 a 20:00 na antenie pojawi się cykl "Wakacyjne studio Rock Radia", a słuchacze stacji będą mogli przyjść do plenerowego studia w stolicy i spotkać się z prezenterami rozgłośni.
Codziennie przez całe wakacje (w godz. 10:00 - 20:00, a w soboty od 15:00) Rock Radio nadawać będzie audycję "Lato na bogato". Pojawią się w niej przygotowane specjalnie na lato utwory z klasyki rocka oraz wypowiedzi gwiazd, m.in. o tym, bez jakich 3 rzeczy nie ruszają się na urlop. Redakcja stacji zaprosi też wszystkich do udziału w zabawie "Wakacyjny przygodnik Rock Radia", w której zadaniem słuchaczy będzie odgadnięcie, o jakim miejscu mówią znani i lubiani goście Rock Radia. Konkursowe wskazówki podawane będą na antenie co godzinę, a laureaci zabawy otrzymają nagrody w formie bonów do wydania na bilet na dowolny koncert z oferty eventim.pl. "Lato na bogato" prowadzić będą: Michał Żołądkowski, Jan Bajorek, Tomasz Miara i Mariusz Stelmaszczyk.

Wakacje to także czas festiwali, dlatego redakcja Rock Radia codziennie przed 11:00 będzie wspominać największe festiwale w historii rocka, a po 18:00 zachęci słuchaczy do opowiedzenia na antenie o najlepszych koncertach, jakich mieli okazję wysłuchać - w audycji "Koncert mojego życia".

Wakacyjne propozycje Rock Radia dla słuchaczy wspiera autopromocja na antenie stacji, na rockradio.pl i na profilach stacji w mediach społecznościowych.

Komentarze (1 - 1 z 1)

To istnieje jeszcze to radio?
 0