Łukasz Szewczyk19.06.2019 (12:20)6 komentarzy

Wakacyjna ramówka Radia Zet. Aktywne lato, koncerty "Siła Muzyki" i muzyczne festiwale

W poniedziałek (24 czerwca 2019 roku) Radio Zet wprowadza wakacyjną ramówkę. "Aktywne lato z Radiem ZET", "Znajdź Nosela", koncerty "Siła Muzyki" i muzyczne festiwale to niektóre z propozycji stacji na nadchodzące lato.
Radio Zet w 3D - Łódź
23 czerwca wystartuje akcja "Aktywne lato z Radiem ZET". Przez całe wakacje stacja odwiedzi 11 miejscowości, w których spędzi aktywnie czas razem ze słuchaczami. Zawita m.in. do Uniejowa, Iławy, Ciechocinka, Krosna, Węgorzewa, Giżycka, Kołobrzegu i Przemyśla. W programie gry i zabawy dla całych rodzin, konkursy z nagrodami oraz spotkania z Agnieszką Kołodziejską, Justyną Dżbik-Kluge i Kamilem Noselem. Specjalne relacje antenowe z wydarzeń będzie można usłyszeć między 9.00 a 15.00.
Wakacje to również czas na zabawę "Znajdź Nosela". W każdy czwartek Kamil Nosel przebrany za rożne postaci pojawi się w jednym z polskich miast. Zadaniem słuchaczy będzie jego odnalezienie. Kto pierwszy "złapie" Nosela, ten wygra skuter Suzuki Burgman.
Przez całe lato na antenie Radia Zet do wygrania duże pieniądze i "Niezapomniane wakacje" dla całej rodziny.

Stacja zaprosi też na muzyczne wydarzenia. Koncerty z cyklu "Siła Muzyki" odbędą się w Siemiatyczach (21.07) i Uniejowie (17.08). Wystąpią m.in.: Szymon Chodyniecki, Baranovski, Kasia Cerekwicka, Natalia Szroeder i Muniek Staszczyk. Damian Michałowski i Ewelina Pacyna poprowadzą koncert "Wianki nad Wisłą", który odbędzie się 23 czerwca w Warszawie. Na scenie będzie można zobaczyć m.in. Katarzynę Nosowską, Krzysztofa Zalewskiego i zespół Tulia. Radio ZET będzie również towarzyszyć słuchaczom podczas Kraków Live Festival (16-17.08), na którym wystąpią m.in. Calvin Harris, Macklemore czy Post Malone. Na antenie do wygrania zaproszenia na to wydarzenie. Ponadto, stacja pojawi się na Hej Fest. Wśród artystów, którzy zagrają na koncertach na Gubałówce, w Szczawnicy i Krynicy-Zdroju będą: Lady Pank, Wilki, Dżem, Kamil Bednarek, IRA, LemOn, Andrzej Piaseczny i Mateusz Ziółko.

Radio ZET weźmie również udział w Festiwalu Kolorów, imprezach z cyklu Runmageddon, a także Półmaratonie Praskim.

Latem na antenie pozostaje poranny program "Dzień dobry bardzo". Poprowadzą go rotacyjnie - Marcin Sońta, Mateusz Ptaszyński i Damian Michałowski. Pozostałe pasma zmienią się w "Siłę muzyki na lato". W programie wakacyjne audycje "W drogę. Poradnik Tomka Michniewicza" oraz "Nosel wkręca w Radiu ZET". W każdą sobotę między 19.00 a 21.00 "Lista przebojów Radia ZET". W niedziele pozostaje podróżniczy magazyn Tomka Michniewicza "Mapa świata", który można słuchać od 10.00 do 13.00.

"Gość Radia ZET" będzie obecny na antenie do 28 czerwca. Po tym terminie nastąpi wakacyjna przerwa od społeczno-politycznych wywiadów.

Komentarze (1 - 6 z 6)

jak to było...a, "Radio *** w koło ta sama muzyka" hehe.
 4  
Coś się zmieni? Zapewne nic bo muzyka ciągle będzie ta sama... "ambitna", grana z 4 GB pendrive pożyczonego od RMF albo kopii tego który pożyczyli RMF.
 7  
To ja wolę słuchać swoją lokalną rozglosnie prywatna
 7  
Ja już od dawna słucham tematycznych stacji internetowych. Przynajmniej przez cały dzień żaden utwór się nie powtórzy i mogę usłyszeć znane utwory których RMF, Zet czy Złote Przeboje (oksymoron językowy) nie pamiętam czy kiedykolwiek grały.
 2  
Skąd wiecie co grają na RMF i Zet skoro ich niesluchacie. Wydaje mi się że wypisujecie bzdury tylko żeby coś napisać
 3  
Skąd wiecie co grają na RMF i Zet skoro ich niesluchacie. Wydaje mi się że wypisujecie bzdury tylko żeby coś napisać
Nie trzeba słuchać całymi dniami, żeby wiedzieć. Nie wiem, czy wiesz, ale istnieją strony internetowe publikujące playlisty stacji radiowych. Wystarczy poświęcić chwilę czasu i przeanalizować zawartość playlisty z tygodnia, żeby mieć pojęcie o tym, co grają RMF i Zet. A grają w kółko te same "kawałki". Grają je codziennie w innej kolejności, tak aby by ciemny lud miał przynajmniej złudne wrażenie, że słucha codziennie czegoś innego. Radia adresowane do najmniej wymagającej kategorii odbiorców, którym wystarcza kilkadziesiąt zapętlonych przebojów granych do znudzenia. Muzyki nie traktują jako dzieło sztuki, ma im po prostu brzęczeć w biurze czy w samochodzie i wszystko im jedno, co tam brzęczy, byle było lekkie, łatwe i tandetne.


Poza tym ja sporadycznie mam okazję (nie z własnej woli) słyszeć RMF lub Zet w miejscach publicznych (w kawiarni, w autobusie itp.), więc jednak troszeczkę się orientuję w tym, jak te stacje brzmią. I powiem szczerze, że skręca mnie już po kilku minutach słyszenia tej papki...
Polak lepszego sortu 22.06.2019 (8:34:37)
 1