Łukasz Szewczyk19.06.2019 (12:38)5 komentarzy

Lato w Polsacie. Wakacyjne weekendy z koncertami i kabaretami

Lato w Polsacie zapowiada się niezwykle koncertowo i kabaretowo. Niemalże w każdy weekend stacja będzie spotykała się z widzami w najróżniejszych zakątkach Polski. Co będzie się działo na muzyczno-wakacyjnej mapie Polsatu?
Polsat HD
- Nasz Polsat SuperHit Festiwal w Sopocie pokazuje nam od lat, jak bardzo publiczność oraz nasi widzowie w każdym wieku kochają takie plenerowe imprezy. Idealnie sprawdza się również połączenie muzyki z kabaretami, bo latem wszyscy mają ochotę się bawić, tańczyć, śpiewać i śmiać się, bez ograniczeń. Nasza stacja ma przyjaciół w całej Polsce, dlatego co roku odwiedzamy coraz więcej miast i miasteczek na zaproszenie ich gospodarzy, którzy chętnie nas u siebie goszczą. W tym roku przemierzymy Polskę od wybrzeża, przez Mazury, Podlasie, aż po góry świętokrzyskie - mówi Nina Terentiew, dyrektor programowa Telewizji Polsat.
Kabareton w Zielonej Górze (23 czerwca)
Letnią ramówkę imprezową Polsat rozpocznie w stolicy polskiego kabaretu. Tym razem poznamy Zieloną Górę z perspektywy pewnej turystki. Wyposażona w to, co najważniejsze w podróży do "stolicy" - słoiki od mamy, będzie poszukiwała wszystkich atrybutów miasta stołecznego. Zahaczymy także o historię Zielonej Góry zaczynając już od Średniowiecza i nie pomijając tak ważnej lokalnie historii żużla. W widowisku udział wezmą: Kabaret Nowaki, Kabaret Zachodni, Kabaret Ciach, Kabaret K2, Kabaret Made in China, Kabaret Czesuaf, Kabaret Chyba oraz Kabaret Skeczów Męczących.

Opolska Noc Kabaretowa (29 czerwca)
Z Zielonej Góry Polsat pojedzie na cały weekend do Opola, gdzie 29 czerwca odbędzie się Opolska Noc Kabaretowa - wyjątkowe widowisko opolskim amfiteatrze. Autorem scenariusza jest Robert Górski, gospodarzami Kabaret Moralnego Niepokoju, a tematem przewodnim będzie słynny obecnie PRZEKOP czyli od morza do Żoliborza. Po wielkim sukcesie budowy Dworca Centralnego inżynier Karwowski, w towarzystwie gwiazd polskiego kabaretu, rusza nad Zalew Wiślany, żeby nadzorować kolejny ważny dla kraju projekt. W Opolskiej Nocy Kabaretowej udział wezmą: Grupa MoCarta, Kabaret Nowaki, Kabaret Jurki, Kabaret Czesuaf, Kabaret na Koniec Świata, Igor Kwiatkowski, Marcin Daniec, Artur Andrus, Zbigniew Zamachowski, oprawa muzyczna The Jobers.

Przebojowe Opole - Jedziemy na wakacje (30 czerwca)
Już po raz drugi w Opolu Polsat rozpocznie wakacje w rytmie największych polskich i zagranicznych hitów. Koncert Przebojowe Opole po zeszłorocznym sukcesie wraca na deski Opolskiego Amfiteatru w świeżej i lekkiej formule. Będziemy świętować 50-lecie pracy artystycznej Krzysztofa Cugowskiego, z którym w duetach zaśpiewają: Ryszard Rynkowski oraz Edyta Górniak. Na scenie pojawią się również: Wilki, Maciej Maleńczuk, Lanberry, Komodo, C-Bool, a także Jenny Berggren z grupy Ace of Base oraz twórca hitu "Boombastic" Shaggy. Koncert poprowadzą Barbara Kurdej-Szatan oraz Maciej Rock, a za humorystyczną oprawę wieczoru odpowiadać będzie Kabaret Nowaki.

Mazurska Noc Kabaretowa w Mrągowie (6 lipca)
Już 6 lipca po raz 21. na deskach amfiteatru w Mrągowie wystąpią najlepsze polskie grupy kabaretowe oraz wokaliści. Wypełniony po brzegi rozbawionymi widzami amfiteatr tylko potwierdza, że ta noc należy do wyjątkowych, a Mrągowo jest letnią stolicą dobrego humoru. W tym roku odsłonięta zostanie ukrywana do tej pory prawda: Mazurska jest kobietą. I to właśnie jej różne oblicza zostaną zaprezentowane na deskach Amfiteatru w Mrągowie. W magiczny kabaretowy świat zaproszą nas: kabarety: Paranienormalni, Ani Mru-Mru, Neo-nówka, Fifarafa, Chyba, Kałasznikof oraz Ewa Błachnio, Katarzyna Pakosińska, Ola Szwed, Olga Łasak, a także laureaci 35. PAKI.

Kabareton w Koszalinie (27 lipca)
Gospodarzem będzie kabaret Koń Polski a tematem przewodnim "Srebrne Wesele Mariana i Heli". Wśród gości zobaczymy na scenie: kabaret Neo - Nówka, Jerzy Kryszak, Jurki, Robert Korólczyk z Kabaretu Młodych Panów, Michał Paszczyk z Kabaretu Paranienormalni, Pod Wyrwigroszem, Rak, Grzegorz Dolniak, Kałasznikof.

Disco pod Gwiazdami Białystok (3-4 sierpnia)
Szósta edycja imprezy, ale po raz pierwszy na Podlasiu, na terenie Politechniki w Białymstoku. Koncerty z najpopularniejszymi przebojami będą podzielone na dwa dni: z muzyką polską i zagraniczną. Wystąpią m.in: CC Catch, Ryszard Rynkowski, Boys, Maryla Rodowicz, a imprezę poprowadzi Misiek Koterski.

Festiwal Przebojów Weselnych w Mrągowie (16-17 sieprnia)
Po raz trzeci spotkamy się z uroczą Parą, wiecznie Młodą, Elą Romanowską i Rafałem Maserakiem, którzy będą prowadzić festiwal w Amfiteatrze w Mrągowie. W piątek (16.08) wystąpią: Poparzeni Kawą Trzy, Ryszard Rynkowski, Mig, Classic, After Party, Piękni i Młodzi, Top Girls, Long&Junior, Exaited, Kordian, Masters i Bayer Full. Na sobotnich poprawinach (17.08) zobaczymy, m.in: Stachurskiego, Sławomira, Papa D, Francesco Napoli, Michała Wiśniewskiego, Defis, Teresę Werner, Mario Bischina, Andrzeja Rybińskiego czy Andrzeja Rosiewicza.

Lidzbarski Wieczor Humoru i Satyry (emisja 18.08.) Koncert Galowy 40. jubileuszowych Lidzbarskich Wieczorów Humoru i Satyry - najstarszy ogólnopolski przegląd kabaretowy odbywający się w Lidzbarku Warmińskim odbędzie się po raz 40sty! Galowy koncert poprowadzi Artur Andrus wraz z gościnnym udziałem Andrzeja Poniedzielskiego i Piotra Bałtroczyka. Na scenie pojawią się największe gwiazdy rodzimego kabaretu oraz młodsi przedstawiciele sztuki rozśmieszania.

Świętokrzyska Gala Kabaretowa - Kielce (24 sierpnia)
Już po raz siódmy Polsat zaprosi do Kieleckiego Amfiteatru Kadzielnia na Świętokrzyską Galę Kabaretową. Gospodarze - Kabaret Skeczów Męczących wraz z zaproszonymi gośćmi - gwiazdami kabaretów przedstawią największe hity wakacji. Tradycyjnie podsumujemy lato i w magiczny sposób zakończymy wakacje 2019.

Przebój Lata RMF FM i Polsatu (25 sierpnia)
Drugiego dnia Festiwalu Magiczne Zakończenie Wakacji posłuchamy największych gwiazd polskiej sceny muzycznej w konkursie na przebój lata! Hity, które towarzyszyły nam przez mijające wakacje zawalczą o prestiżowy tytuł Przeboju Lata RMF Fm i Polsatu. Przygotowana jest również niespodzianka, wystąpią gwiazdy z zagranicy jakich jeszcze kielecki amfiteatr nie widział! Prowadzenie Patricia Kazadi i Igor Kwiatkowski.

Komentarze (1 - 5 z 5)

no i fajnie
 1  
Bez piwa nie przełkne
 0  
te dzisiejsze kabarety to DNO
 6  
te dzisiejsze kabarety to DNO
Dlatego bardzo dobrze się stało, że zostały "przewietrzone" z telewizji publicznej. Do Polsatu te dzisiejsze kabarety chyba bardziej pasują. Niewymagający target Polsatowski chętnie ten "humor" łyknie...

Ja już wolę włączyć TVN24 dla beki i pośmiać się z ich dziennikarzy pastwiących się nad PiS-em. Oni są lepsi od jakiegokolwiek kabaretu, hahahahaha!

Tyle na temat artykułu!
 0  
na szczęscie nie ogladam tvn24, tvp info, polsat news czy trwam !!!
 3