Łukasz Szewczyk19.06.2019 (12:51)7 komentarzy

Barbara Kurdej-Szatan znika z programów TVP, poprowadzi koncert w Polsacie

Barbara Kurdej-Szatan nową twarzą Polsatu?
Barbara Kurdej-Szatan w programie "Dance, Dance, Dance" / Fot. Waldemar Kompała / TVP
Barbara Kurdej-Szatan w programie "Dance, Dance, Dance" / Fot. Waldemar Kompała / TVP
Jesienią 2019 roku Barbara Kurdej-Szatan nie poprowadzi już muzycznych programów Telewizji Polskiej - "Voice of Poland", "The Voice. Kids" oraz "Dance, dance, dance". Gwiazda na razie pozostaje na razie w serialu "M jak miłość".
W mediach pojawią się informacje, że Telewizja Polska podziękowała Kurdej-Szatan z powoduj jej zaangażowania. Miła brać udział w Pradzie Równości, brała udział w protestach w obronie sądów czy też wsparła Rafała Trzaskowskiego.

Mamy jednak dobrą wiadomość dla fanów. Już 30 czerwca 2019 roku Barbara Kurdej-Szatan pojawi się na antenie telewizji Polsat.. Wraz z Maciejem Rockiem poprowadzi Koncert "Przebojowe Opole - Jedziemy na wakacje", który po zeszłorocznym sukcesie wraca na deski Opolskiego Amfiteatru w świeżej i lekkiej formule.

W czasie koncertu swoje 50-lecie pracy artystycznej będzie obchodził Krzysztof Cugowski, z którym w duetach zaśpiewają: Ryszard Rynkowski oraz Edyta Górniak. Na scenie pojawią się również: Wilki, Maciej Maleńczuk, Lanberry, Komodo, C-Bool, a także Jenny Berggren z grupy Ace of Base oraz twórca hitu "Boombastic" Shaggy.

Komentarze (1 - 7 z 7)

Pani Barbara Kurdej-Szatan jako osoba publiczna promująca swoim wizerunkiem programy dla dzieci i dorosłych powinna być BEZSTRONNA.
 12  
Może będzie szansa zobaczyć Barbarę Kurdej-Szatan w 11. edycji "Twoja twarz brzmi znajomo".
 10  
ale czyści dzisiaj forum tęczowy Szewczyk, cenzura większa niż w jego ukochanej Korei Północnej, to nie zmieni faktu że TVP nie miało wyjścia by pogonić tą tęczową faszystkę.
 4  
a mi to zwisa i powiewa !!!
 9  
Widać że TVP jest zależna w 100% od PiS i jest rządowa, to nie powinno mieć wpływu kogo Kurdej-Szatan popiera.
 4  
ale czyści dzisiaj forum tęczowy Szewczyk, cenzura większa niż w jego ukochanej Korei Północnej, to nie zmieni faktu że TVP nie miało wyjścia by pogonić tą tęczową faszystkę.
Kodeks pracy zabrania zwalniać pracowników za przekonania polityczne, seksualne i wyznaniowe.
Czy w Państwie PIS Kodeks Pracy nie obowiązuje?
 4  
Dobrze,że ją POgonili.Niech idzie do tęczowej tv,tam ją chętnie będą oglądać.Oby to towarzystwo się nie rozPlEniiŁO.
Czytając takich jak Ty, to myślę że wy nienawistne pisiory, to byście w życiu nie mieli co robić gdybyście kogoś nie opluli.
Metody rodem z komuny wzięte. Wyobrażam sobie Ciebie jako starego dziadzia z dyplomem sowieckiej szkoły i orderem KC PZPR, który ucieszy się jak emeryturze komuś nabluzga.
 7