Łukasz Szewczyk19.06.2019 (17:24)brak komentarzy

Damian Kordas i Jagna Niedzielska w trzeciej serii "Widelcem po mapie" na antenie Kuchnia+

Chcesz zobaczyć swoją ulubioną knajpkę w telewizji? To proste! Daj tylko znać Damianowi i Jagnie. "Widelcem po mapie 3" to kulinarna podróż po Polsce zaplanowana przez internautów i widzów Kuchni+. To właśnie oni polecili miejsca, które Damian Kordas i Jagna Niedzielska przetestowali, aby stworzyć idealną kulinarną mapę Polski. Czy im się udało?
Damian Kordas i Jagna Niedzielska w trzeciej edycji "Widelcem po mapie" w Kuchnia+ / Fot. NC+
Damian Kordas i Jagna Niedzielska w trzeciej edycji "Widelcem po mapie" w Kuchnia+ / Fot. NC+
Kobiety i mężczyźni tak samo odczuwają smaki, jednak mają inne preferencje smakowe. Damian Kordas, najmłodszy MasterChef, vloger i autor książek kulinarnych wraz z Jagną Niedzielską, szefową kuchni i promotorką nurtu zero waste, sprawdzili to w nowej serii "Widelcem po mapie 3".
Przez ostatnie miesiące podróżowali po Polsce, odwiedzając duże miasta, jak i mniejsze miejscowości. O tym co jedli i gdzie, zadecydowali internauci i widzowie Kuchni+, którzy rekomendowali potrawy i miejsca warte sprawdzenia. Prowadzący odwiedzili je i specjalnie dla widzów przetestowali, czy podawane w nich dania zasługują na rekomendację. Tak powstała kulinarna mapa Polski, dzięki której wiadomo już, gdzie serwowane są najlepsze śniadania, gdzie wybrać się na świetny meksykański obiad, wyśmienity ramen, zjawiskowe sajgonki czy bezkonkurencyjną bezę.

Emisja premierowych odcinków trzeciej serii "Widelcem po mapie" w piątki o godzinie 22.30 (od 21 czerwca 2019 roku) na antenie Kuchnia+. Seria liczy 12 odcinków.