Łukasz Szewczyk24.06.2019 (16:08)2 komentarze

Rusza casting do programu "Gogglebox. Przed telewizorem". 11 sezon jesienią w TTV

Jesienią 2019 roku telewizja TTV planuje emisję nowego, już jedenastego sezonu popularnego programu "Gogglebox. Przed telewizorem". Twórcy programu właśnie rozpoczęli castingi na nowych uczestników.
Ekipa "Gogglebox. Przed telewizorem"
Widzowie "Gogglebox. Przed telewizorem" w każdym odcinku śledzą reakcje bohaterów programu podczas oglądania przez nich wybranych audycji telewizyjnych. W programie występują małżeństwa, rodzice z dziećmi czy ludzie żyjący w nieformalnych związkach, a to, co ich wyróżnia to oryginalność i naturalność, na którą stacja stawia od początku.

TTV do tej pory zrealizowało dziesięć sezonów programu, a ostatni z nich oglądać można było wiosną tego roku. Ze względu na stale rosnącą popularność programu, podjęta została decyzja o kontynuacji cyklu, którego jedenasty sezon będzie można oglądać w jesiennej ramówce. Aktualnie prowadzone są castingi na nowych uczestników, formularz zgłoszeniowy znajduje się na stronie producenta.

Komentarze (1 - 2 z 2)

Kolejny casting dla imbecyli, jak można wystąpić w takim odmóżdżaczu, a co dopiero to oglądać. Po minucie mózg z podłogi można zbierać.
 15  
tati wystąpi, na kanapie razem z dojarką ;D
 4