Łukasz Szewczyk24.06.2019 (16:29)brak komentarzy

Nowa aplikacja mobilna Rock Radia. Klasyka rocka cały czas w zasięgu

Możliwość słuchania najlepszych rockowych utworów i ciekawych audycji, a do tego informacje o konkursach i akcjach specjalnych - to wszystko zapewnia nowa aplikacja Rock Radia.
Nowa aplikacja Rock Radia
Rock Radio wprowadziło do sklepów AppStore i Google Play swoją najnowszą aplikację. Umożliwia ona słuchanie programu na żywo - z możliwością wyboru lokalnej stacji i podglądem granych na antenie utworów. Dodatkowo użytkownicy aplikacji jako pierwsi otrzymują informacje o nowych zabawach antenowych, od razu mogąc zgłosić się do udziału w nich, a także szybko skontaktować się z redakcją i prowadzącymi audycje. Aplikacja Rock Radia pozwala też na ustawienie muzycznego budzika.
Nową aplikację Rock Radia na urządzenia z systemami Android (od wersji 4.4) oraz iOS (od wersji 9.0) na zlecenie Grupy Radiowej Agory przygotowała firma Appstronauts. Aplikacja jest dostępna bezpłatnie w sklepach AppStore i Google Play.

Rock Radio promuje swoją aplikację na antenie oraz w internecie - na stronie Rockradio.pl i na profilach stacji w mediach społecznościowych.