Łukasz Szewczyk25.06.2019 (15:06)8 komentarzy

Discovery Channel pokaże Warszawę od kuchni' Nowa seria "Jak funkcjonuje miasto?"

Kamery Discovery Channel pokażą kulisy działania największej aglomeracji miejskiej w Polsce, zagłębiając się w tajniki pracy transportu publicznego, wodociągów oraz służb odpowiedzialnych za segregację odpadów. Nowy program "Jak funkcjonuje miasto?".
Seria "Jak funkcjonuje miasto?" w Discovery Channel / Fot. Discovery Channel
Seria "Jak funkcjonuje miasto?" w Discovery Channel / Fot. Discovery Channel
W Warszawie mieszka ponad 1,7 miliona ludzi. Codziennie korzystają oni z bieżącej wody, usług komunalnych oraz transportu miejskiego. Usługi te dostarczają wyspecjalizowane służby, a o komfort mieszkańców stolicy dbają niezliczone zastępy ludzi. Często pozostają niezauważeni, mimo że to właśnie dzięki nim aglomeracja działa, jak dobrze naoliwiona maszyna. W nowym programie "Jak funkcjonuje miasto?" Discovery Channel pokaże jak ważne, a zarazem trudne w utrzymaniu są poszczególne elementy infrastruktury stolicy.
Już od 2 lipca widzowie Discovery Channel będą mogli wejść od zaplecza i poznać tajniki funkcjonowania warszawskiego metra, które codziennie przewozi około 640 tysięcy pasażerów. Kamery zajrzą także do Miejskiego Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji, które każdego dnia dostarcza ponad 330 milionów litrów mieszkańcom aglomeracji. W programie będzie można również zobaczyć, jak utylizuje się odpady oraz jak zapewnia się nieprzerwany przesył energii elektrycznej.

Emisja premierowych odcinków serii "Jak funkcjonuje miasto?" we wtorki o godzinie 21.00 (od 2 lipca 2019 roku) na antenie Discovery Channel.

Komentarze (1 - 8 z 8)

Koniecznie coś tam o żulach i śmietnikach będzie. Inaczej to by nie było nie Discovery :)
 9  
Widocznie ludzie to oglądają.Pokazywanie mentów.Złomowisko,brudna robota czysty zysk,a teraz jak funkcjonuje miasto.Tam w metrze znajdą się niezłe rodzynki....
 9  
typowy Polak, to oba przykłady powyżej, wiecznie smęcić w internecie, a nie oglądaj jeden z drugim jak nie pasi.

Wymyśl jeden z drugim coś lepszego.
 3  
i może jeszcze schematy linii metra. wodociągów i trasy bankowozów pokażą? Czy Wy tam w warszafce w ogóle myślicie?
 1  
typowy Polak, to oba przykłady powyżej, wiecznie smęcić w internecie, a nie oglądaj jeden z drugim jak nie pasi.

Wymyśl jeden z drugim coś lepszego.
Ja po prostu pamiętam czasy wartościowych programów na Discovery. Dlatego teraz niewiele już mogę ogladąć. Ty natomiast łykasz wszystko jak głodny pelikan. Taka różnica.
 3  
Myślę że mogliby sporo materiału nakręcić przed monopolowym, jak kwitnie rozwój tej branży po wprowadzeniu 500+
 1  
Czyli pewnie będzie o tęczowych ludzikach w tęczowym miasteczku
 1  
To teraz w tv poogladamy Polska Zlota Mlodziez w nocy pod sklepami ALKOHOLE 24.
 3