Łukasz Szewczyk26.06.2019 (11:08)2 komentarze

Nowa akcja magazynu Logo - "Prowadzę, nie klikam!". W numerze specjalna zawieszka zapachowa

Redakcja Logo rozpoczyna akcję "Prowadzę, nie klikam!", która ma zwrócić uwagę na bezpieczeństwo w czasie jazdy samochodem i przeciwdziałać używaniu telefonów komórkowych podczas prowadzenia auta. Do części nakładu lipcowego numeru zostanie dołączona zawieszka zapachowa do samochodu przypominająca o dbaniu o bezpieczeństwo w trakcie jazdy.
Logo - nr 7/2019
Logo - nr 7/2019
"Prowadzę, nie klikam!" to akcja stworzona przez redakcję "Logo", która - nie tylko w czasie wakacyjnych wyjazdów urlopowych - pragnie przypominać o prawidłowym zachowaniu się na drogach. W jej ramach w lipcowym numerze pisma czytelnicy znajdą artykuły przedstawiające problem coraz częstszego korzystania z telefonu komórkowego w czasie prowadzenia samochodu, uzupełnione najnowszymi statystykami z polskich dróg oraz opisujące przypadki niebezpiecznych wypadków drogowych spowodowanych takim zachowaniem. Autorzy magazynu wraz z ekspertami przeprowadzili również test na torze szkoleniowym, sprawdzając swoją koncentrację na jeździe przy jednoczesnym korzystaniu ze smartfonu.
Ponadto do części nakładu lipcowego wydania "Logo" dołączona zostanie w prezencie dla czytelników zawieszka zapachowa przypominająca o dbaniu o bezpieczeństwo w czasie jazdy. Znajdziemy na niej hasło "LOGOut, prowadzę - nie klikam!".

Patronami akcji "Logo" są: Wirtualna Polska, Moto.pl, Rock Radio oraz TVN Turbo.

Lipcowy numer magazynu dostępny będzie w sprzedaży od piątku, 28 czerwca 2019 roku w cenie 9,99 zł. Wydanie wspiera promocja w prasie ("Avanti", "Gazeta Wyborcza" i jej tygodniki), radiu (radiostacje Agory), telewizji (Motowizja TV), internecie (Gazeta.pl, wp.pl, YouTube, media społecznościowe), a także w kinach sieci Helios i na nośnikach AMS i CityInfoTV. Działania reklamowe przygotował zespół marketingu czasopism Agory.

Komentarze (1 - 2 z 2)

W Polsce wystarczy aby wprowadzić surowy obowiązek oburęcznego trzymania kierownicy. I karać mandatami za zmianę biegów tych z manualami, czy też drapanie po j....
 0  
W aucie ma śmierdzieć autem, a nie jakimś kokosem czy inną wanilią.
 2