Łukasz Szewczyk26.06.2019 (18:08)5 komentarzy

Jacek Stawiski nowym szefem TVN24 BiS

Zmiany w informacyjnej telewizji TVN24 BiS
Jacek Stawiski / Fot. TVN Discovery Polska
Od 1 lipca 2019 roku Jacek Stawiski obejmie stanowisko szefa TVN24BiS. Jego zastępcami będą Katarzyna Ramotowska oraz Łukasz Niewola. Po śmierci Sebastiana Podkościelnego obowiązki redaktora naczelnego pełnił do tej pory Adam Pieczyński.
- Kasia, Jacek i Łukasz są osobami niezwykle mocno zaangażowanymi w działanie TVN24 BiS i mam pewność, że zadbają o zespół, jego rozwój oraz Program, czyli to, co najważniejsze w naszej dziennikarskiej pracy - mówi Adam Pieczyński, Wiceprezes Zarządu TVN Discovery Polska.

Jacek Stawiski jest wybitnym ekspertem do spraw międzynarodowych oraz komentatorem TVN24. Jest również autorem scenariusza filmu "My, Naród", którego premiera odbyła się w Gdańsku podczas obchodów rocznicy 4 czerwca.

Komentarze (1 - 5 z 5)

Stawiski dobry komentator, łeb jak sklep, analiza, wizualizacja, totalnie pozytywny odlot. Czy będzie dobrym szefem się okaże ;) W sumie zastanawia mnie, co on w ogóle robi w tej telewizji? Puszcza te filmy dokumentalne i lajfstajlowe? ;D Odkąd rządzi PIS nie ma już giełdowych poranków i pogadanek o gospodarce. Aż strach pokazywać osiągnięcia tego rządu, tak dobrze stoi gospodarka? Tak, czytałem takie opinie!
 6  
Tak, czytałem takie opinie!
Ja czytałem, że kaczor jest hetero....
Ale każdy inteligentny czytelnik tego forum wie, że to bujda;D
czysta rasa PiSowskich nadludzi 27.06.2019 (18:15:36)
 5  
Aż strach pokazywać osiągnięcia tego rządu, tak dobrze stoi gospodarka?
No skoro wszystko podrożało o minimum 15%, a nawet o 50% w czasie kiedy rządzi PIS, to nie dziwota że gospodarka ma się dobrze, bo więcej "ciemny lud" wydaje na życie i wzrastają wpływy z konsumpcji :)
Szkoda że równolegle w tak dobrej gospodarce, spadają również inwestycje, które powinny być kołem zamachowym gospodarki na złe czasy, a te są tuż za rogiem. Wówczas zobaczymy jak nasza gospodarka sobie poradzi, czy na konsumpcji pojedziemy daleko.

Tak to jest jak za komentowanie stanu gospodarki bierze się ekspert z bożej łaski, czytaj , który umie przekazać tyle, ile mu powiedzą w TVPis
 5  
Wypisz wymaluj teksty POsłanka z wczorajszego wydania totalnej PROpagandy. Wszystko źle, pietruszka droga, brak inwestycji, itd. Już to przerabialiśmy, państwo było w ruinie sam Rostkowski to potwierdzał mówił - nie ma pieniędzy, nie da się tego zrobić.. a jednak się dało! Krótko mówiąc - skoro jest tak, źle, to dlaczego jest tak dobrze? Dlaczego nie działa pietruszkowa PrOpaganda ? ;D
 3  
Ramówkę kanału TVN24 BiS można śledzić w tym PROGRAMIE TV:
https://programtv.naziemna.info/program/stacja/tvn24bis
 4