Łukasz Szewczyk27.06.2019 (13:12)1 komentarz

Final Six siatkarskiej Ligi Narodów kobiet z udziałem Polek na sportowych antenach Polsatu

Nadchodzi czas rozstrzygnięć tegorocznej edycji siatkarskiej Ligi Narodów kobiet. Po 5 tygodniach zmagań, sześć najlepszych drużyn, w tym Reprezentantki Polski, zmierzą się w turnieju finałowym, który odbędzie się w dniach 3-7 lipca 2019 roku w chińskim Nankin. Wszystkie mecze Final Six tylko na sportowych antenach Polsatu.
Okocim siatkówka
W Final Six Polki zagrają w grupie B, w której na początek w środę, 3 lipca zmierzą się
z Amerykankami, a dzień później z reprezentantkami Brazylii. Transmisja obu meczów o godzinie 9:00 w Polsacie Sport. Godzinę przed rozpoczęciem pierwszego seta widzowie zobaczą studio przedmeczowe, w którym gośćmi Jerzego Mielewskiego będą m.in. eksperci i byłe Reprezentantki Polski w siatkówce. Nie zabraknie analiz i gorących komentarzy, a to wszystko prosto z jednego z najnowocześniejszych studiów sportowych w Europie.
W grupie A rywalizować będą gospodynie turnieju - Chinki oraz Turcja i Włochy. Zwycięzcy obu grup oraz drużyny z drugiego miejsca awansują do półfinałów, które rozgrywane będą w sobotę, 6 lipca. Dzień później odbędzie się finał oraz mecz o trzecie miejsce. Wszystkie mecze Final Six widzowie będą mogli zobaczyć tylko na sportowych antenach Polsatu! Mecze Final Six siatkarskiej Ligi Narodów prosto z Nankin skomentuje Adrian Brzozowski.

Komentarze (1 - 1 z 1)

A dlaczego do takich wydarzeń dodatkowo nie wykorzystują PSP 1 i 2?
Krzysztof Jędrzejewski 27.06.2019 (18:01:58)
 4