Łukasz Szewczyk28.06.2019 (15:16)3 komentarze

"Wyborcza na Wakacje". Specjalne wydanie Magazynu Świątecznego

Jak w praktyce przygotować się do urlopu, w jaki sposób podróże samolotem niszczą naszą planetę, czy można przestać się bać końca świata oraz czym jest majchrowszczyzna - m.in. o tym będzie można przeczytać w "Wyborczej na Wakacje".
Wyborcza na wakacje (29.06.2019)
Wyborcza na wakacje (29.06.2019)
W specjalnym wydaniu "Magazynu Świątecznego" Dorota Wodecka pyta prezydenta Krakowa Jacka Majchrowskiego m.in. o to, jak sprawić, żeby ludzie tworzyli zespół i wspólnie dbali o miasto, mimo że mają różne poglądy, czym jest majchrowszczyzna oraz czego możemy się nauczyć na doświadczeniach II Rzeczpospolitej.
Na pytanie, czy można przestać bać się świata odpowiada z kolei Jonathan Franzen. W rozmowie z Łukaszem Grzymisławskim pisarz mówi o tym, jak wspierać walkę z kryzysem klimatycznym oraz dlaczego obserwowanie ptaków stało się jego pasją.

W sobotnim dodatku "Gazety Wyborczej" czytelnicy znajdą również wywiad z członkami zespołu Cool Kids of Death, który obchodzi 30-lecie istnienia, a także artykuły o amerykańskiej karierze marihuany i wpływie latania samolotem na środowisko. Redaktorki Instytutu Dobrego Życia przygotowały z kolei specjalną część poświęconą urlopowi - jak się spakować, o czym pamiętać podróżując z dzieckiem oraz jak czerpać radość z wakacji.

"Gazeta Wyborcza" ze specjalnym wydaniem "Magazynu Świątecznego", "Wysokimi Obcasami" oraz "Naszą Europą" ukaże się w sobotę, 29 czerwca 2019 roku w cenie 7,99 zł.

Numer wspiera kampania w radiu (RMF FM, RMF Classic, RMF Maxxx, Chillizet, Meloradio, Eska Rock i radiostacje lokalne), w internecie (Google, YouTube, media społecznościowe), na ekranach Platform Channel na dworcach, a także autopromocja w papierowym wydaniu "Gazety Wyborczej". Działania przygotował zespół marketingu "Gazety Wyborczej".

Komentarze (1 - 3 z 3)

Na niemiecki las,ani partie POlityczne pro niemieckie nie interesują.Niech tną,niech POwycinają wszystKO!!!
 1  
".... wywiad z członkami zespołu Cool Kids of Death, który obchodzi 30-lecie istnienia".

... 30 lat to ma, niestety, "Gazeta Wyborcza". A ta kapela tylko (lub aż) 18 lat. Powstała w 2001 r.
 5  
Kto ten badziew czyta?
 1