Łukasz Szewczyk01.07.2019 (16:49)4 komentarze

Polskie Radio 24 rozbudowuje publicystykę kulturalną. Popek, Orbitowski, Gociek

"Posłowie", "Towarzystwo Niepokornych" i "Między nami kobietami" to tytuły nowych audycji, które od lipca pojawią się na antenie Polskiego Radia 24. Wśród prowadzących Anna Popek, Łukasz Orbitowski, Piotr Gociek i Paweł Nowacki.
Polskie Radio 24 - PR24
Polskie Radio 24 rozbudowuje publicystykę kulturalną. W wieczornym paśmie nowej ramówki pojawią się audycje prowadzone przez znanych i lubianych publicystów oraz artystów Już we wtorek o godz. 22.00 rozpocznie się magazyn kulturalno-historyczny "Towarzystwo Niepokornych" prowadzony przez twórców największego polskiego festiwalu filmów historycznych "Niepokorni Niezłomni Wyklęci": Arkadiusza Gołębiowskiego, Pawła Nowackiego i Jana Rumana. Gośćmi audycji będą niepokorni twórcy, historycy, zapomniani bohaterowie i świadkowie historii.
Z kolei w każdą środę od godz. 22.00 gorące nowości na rynku wydawniczym wraz z zaproszonymi gośćmi w audycji "Posłowie" omówią pisarze: Łukasz Orbitowski i Piotr Gociek. Również we środy o godz. 23.30 Anna Popek zaprosi słuchaczy Polskiego Radia 24 na audycję "Między nami kobietami" - cykl rozmów z interesującymi kobietami ze świata kultury, mediów i polityki.

Komentarze (1 - 4 z 4)

Posłuchamy i ocenimy. Ale wydaje mi się że to dobre posunięcie. Zresztą PR24 jest bardzo profesjonalną stacją. Można słuchać cały dzień. Zresztą tak mi się zdarza. Niedowiarków zapraszam do słuchania.
 12  
Słucham tego radia w DAB+ i naprawdę jest to ciekawa stacja.
 10  
Tali a kto ci broni słuchać czwórki. Jest na Dąb+ tak samo jak PR24
 8  
Ta stacja jest słaba
Jeśli chodzi o Informacje i publicystykę to tylko TOK FM
Najlepsze radio informacyjne :)
KrzysiekŁódź1982 2.07.2019 (19:34:42)
 2