Łukasz Szewczyk01.07.2019 (16:53)5 komentarzy

Polsat Viasat History bardziej dostępny dla abonentów telewizji cyfrowej UPC

Od 1 lipca 2019 roku abonenci UPC Polska posiadający pakiet Select zyskają dostęp do kanału tematycznego Polsat Viasat History. Dotychczas kanał był dostępny jedynie w pakiecie Max.
Polsat Viasat History HD
Dzięki współpracy z jednym z większych niezależnych nadawców działających na rynku europejskim, abonenci pakietu Select telewizji cyfrowej UPC Polska zyskują dostęp do nowoczesnych treści programowych oferowanych w polskiej wersji językowej przez kanał Polsat Viasat History. Stacja stanowi uzupełnienie ambitnego portfolio Viasat World w Polsce. Oprócz kanału historycznego oferta nadawcy obejmuje programy Polsat Viasat Explore, Polsat Viasat Nature i Epic Drama.
- Dzięki długiej obecności na platformie UPC Polska i wzajemnemu zaufaniu systematycznie poszerzamy grono naszych widzów. Nie mamy też wątpliwości, że starannie wyselekcjonowane propozycje programowe oferowane przez nasze kanały tematyczne to adekwatna propozycja dla wymagającej, współczesnej publiczności - mówi Emma Jones, VP Commercial Affairs Viasat World.

Polsat Viasat History dzięki swym fascynującym filmom dokumentalnym i ich nowatorskiemu spojrzeniu na dawne czasy przywraca historię do życia. Świetnie przygotowane pod względem merytorycznym programy rzucają wyzwanie umysłom swoim inteligentnym i przenikliwym ujęciem przeszłości. Wizytówką stacji są najsłynniejsi i najbardziej charyzmatyczni historycy. Kanał koncentruje się na historii Europy, ujawniając sekrety dawnych czasów i to, jak wpłynęły na nasze życie.

Polsat Viasat History w ofercie UPC jest dostępny na dekoderach Horizon i Kaon na pozycji 315 oraz na dekoderze Mediabox na pozycji 390.

Komentarze (1 - 5 z 5)

Super. A w pakiecie Max jakąś nowość się znajdzie?
 9  
no tak pakiet MAX ma słabnącą ofertę, chyba czas przejść na niższy pakiet
 7  
Mam Maxa więcej płace i Proszę o więcej kanałów.!!!
 11  
w MAX są lepsze AXN'y, BBC, więcej kanałów bajkowych. Sorry, ale właśnie lepsze kanały są w MAX
 0  
Ramówkę kanału Polsat Viasat History można śledzić w tym PROGRAMIE TV:
https://programtv.naziemna.info/program/stacja/polsatviasathistory
 0