Łukasz Szewczyk05.07.2019 (12:30)11 komentarzy

Telewizyjna Czwórka kręci nowy serial - "Miłość na zakręcie". Premiera jesienią

Powstaje nowy serial telewizyjnej Czwórki "Miłość na zakręcie" z udziałem m.in. Kamili Boruty, Violetty Arlak, Aleksandry Szwed, Karola Strasburgera, Zbigniewa Stryja i Jaspera Sołtysiewicza.
Nowy serial "Miłość na zakręcie" w telewizyjnej Czwórce
Główna bohaterka "Miłości na zakręcie", Jowita - w tej roli Kamila Boruta - wykłada na uczelni, jest doktorem mikrobiologii, a prywatnie - matką 15-letniej Ani i 18-letniego Krystiana. Po śmierci męża, Bogdana, Jowita musi wybierać między karierą naukową, a prowadzeniem założonego przez Bogdana centrum samochodowego.
Torując sobie własną drogę w męskim, pełnym testosteronu królestwie, Jowita nie uniknie zabawnych potknięć, trudnych wyzwań a także poważnych niebezpieczeństw, kiedy dadzą o sobie znać podejrzane powiązania w jakie uwikłana została firma jej męża.

W serialu śledzić będziemy także rozbudowane wątki postaci, które przewijają się w życiu Jowity, poruszającej się między bardzo różniącymi się od siebie światami: między domem a pracą, dorastającymi dziećmi a pokoleniem rodziców i starszych współpracowników, uczelnią a warsztatem i komisem, centrum a przedmieściami stolicy, kręgiem wielkomiejskich znajomych a mechanikami z warsztatu, legalnym biznesem a niejasną dla bohaterki grą, która toczy się wokół jej firmy.

Oprócz typowo obyczajowych nie zabraknie też wątków komediowych, romantycznych i sensacyjnych.

Serial produkuje dla Czwórki Constantin Entertainment Polska. Premiera planowana jest na jesień 2019 roku.

Komentarze (1 - 10 z 11)

każda TV, kręci.
 13  
Piosenka na podstawie piosenki Sylwii Grzeszczak co z nami będzie jak znajdziemy się na zakręcie ?
 13  
Miłość na zakręcie ? Kto takie coś popularyzuje ?
 12  
Karol będzie znowu opowiadał suchary ?
 10  
Fajna ta blondynka. Ktoś wie jak ma na imię?
 10  
Zboki i ładne chłopaki.To tylko dla POrypańców!!!
 8  
O widać właśnie.Zachowanie typowe dla LGBT+,POszaleć i zostawić burdel.To takie nowoczesne wychowanie...Pewnie jeszcze ochlani jeździli tymi autami,wolność,wolność-de-mo-kra-cja!!!
 8  
No to raczej kibole,bo mazanie klubowych napisów na różnych elewacjach,to ich robota.Ale nie wykluczone,że mogły to być inne szKODniki....
 3  
To nie do pomyślenia, aby tak zachować się w obcym kraju – mówią mieszkańcy.Za 8 lat rządów,ci co POwyjeżdżali wtedy z kraju,nie lepiej się zachowywali i zachowują w wielkiej brytanii,holandii,oraz na zielonej wyspie itp.Niewiem czy ci chorwaci na zachodzie nie byli,i nie widzieli co tam się wyprawia??To co w chorwacji zrobili to nic...
 3  
Miała być u nas zielona wyspa.Pewien osobnik nam obiecywał.I co z tego wyszło????
 1