Łukasz Szewczyk05.07.2019 (12:30)18 komentarzy

Telewizyjna Czwórka kręci nowy serial - "Miłość na zakręcie". Premiera jesienią

Powstaje nowy serial telewizyjnej Czwórki "Miłość na zakręcie" z udziałem m.in. Kamili Boruty, Violetty Arlak, Aleksandry Szwed, Karola Strasburgera, Zbigniewa Stryja i Jaspera Sołtysiewicza.
Nowy serial "Miłość na zakręcie" w telewizyjnej Czwórce
Główna bohaterka "Miłości na zakręcie", Jowita - w tej roli Kamila Boruta - wykłada na uczelni, jest doktorem mikrobiologii, a prywatnie - matką 15-letniej Ani i 18-letniego Krystiana. Po śmierci męża, Bogdana, Jowita musi wybierać między karierą naukową, a prowadzeniem założonego przez Bogdana centrum samochodowego.
Torując sobie własną drogę w męskim, pełnym testosteronu królestwie, Jowita nie uniknie zabawnych potknięć, trudnych wyzwań a także poważnych niebezpieczeństw, kiedy dadzą o sobie znać podejrzane powiązania w jakie uwikłana została firma jej męża.

W serialu śledzić będziemy także rozbudowane wątki postaci, które przewijają się w życiu Jowity, poruszającej się między bardzo różniącymi się od siebie światami: między domem a pracą, dorastającymi dziećmi a pokoleniem rodziców i starszych współpracowników, uczelnią a warsztatem i komisem, centrum a przedmieściami stolicy, kręgiem wielkomiejskich znajomych a mechanikami z warsztatu, legalnym biznesem a niejasną dla bohaterki grą, która toczy się wokół jej firmy.

Oprócz typowo obyczajowych nie zabraknie też wątków komediowych, romantycznych i sensacyjnych.

Serial produkuje dla Czwórki Constantin Entertainment Polska. Premiera planowana jest na jesień 2019 roku.

Komentarze (1 - 10 z 18)

każda TV, kręci.
 13  
Piosenka na podstawie piosenki Sylwii Grzeszczak co z nami będzie jak znajdziemy się na zakręcie ?
 13  
Miłość na zakręcie ? Kto takie coś popularyzuje ?
 12  
Ładny chłopak ten drugi od prawej. W moim typie. Mraaaauuuu....
 9  
Karol będzie znowu opowiadał suchary ?
 10  
Fajna ta blondynka. Ktoś wie jak ma na imię?
 10  
Zboki i ładne chłopaki.To tylko dla POrypańców!!!
 8  
@PO-KO
Przepraszam Cię bardzo. Ja reprezentuję lepszy sort z PIS. Nie obrażaj mnie.
 9  
Znowu jakiś POdszywacz się POdemnie POdszył.Zwieracz jakiś,no nie!!
 7  
Lepszy sort wyjechał na wakacje:

Chorwacki portali Sibenski opisał skandaliczne zachowanie polskich turystów w miejscowości Srima na południu kraju. – To nie do pomyślenia, aby tak zachować się w obcym kraju – mówią mieszkańcy.
O zachowaniu polskich turystów na wakacjach w Chorwacji napisał lokalny portal Sibenski. Jak się okazuje, grupa turystów przebywających w miejscowości Srima na południu kraju postanowiła urządzić imprezę na plaży. Jeden z mieszkańców miasta opowiadał dziennikarzom, że około godziny 20 przy plaży pojawiły się samochody z polskimi rejestracjami. – Zatrzymali się przy samym brzegu. Byli bardzo głośno, krzyczeli do późnych godzin nocnych. Widziałem, że rzucali też kamieniami – relacjonował dodając, że oprócz dorosłych w grupie były także dzieci. Mieszkańcy miasta obawiają się, czy rzucane kamienie nie uszkodziły zacumowanych w pobliżu łodzi. O zachowaniu turystów została powiadomiona policja.
Następnego dnia rano okazało się, że Polacy postanowili zostawić po sobie trwałą "pamiątkę" w Chorwacji. Na betonowych ścianach pojawiły się namazane czerwonym sprayem napisy "J***ć Wisłę" oraz "KKS Sendecja". – Nie wiedzieliśmy, czy te napisy były obraźliwe, wyjaśniła nam to dopiero inna osoba z Polski. Jesteśmy w szoku, że w taki sposób można się zachować w innym kraju, szczególnie będąc z dziećmi. Tutaj nigdy nie dochodziło do tego typu scen – mówią mieszkańcy.
 4