Łukasz Szewczyk08.07.2019 (12:49)1 komentarz

Jesienią drugi sezon serialu "Rodzinny interes" w TV Puls

Telewizja Puls szykuje drugi sezon serialu "Rodzinny interes". Premiera nowych odcinków serialu już jesienią 2019 roku. Nowy sezon będzie liczył 40 odcinków.
Serial "Rodzinny interes"
- Rozpoczynamy wraz z producentem wykonawczym, firmą Outset Films, intensywne prace nad drugim sezonem serialu "Rodzinny interes". Skupiamy się na rozwinięciu najciekawszych wątków głównych, wprowadzamy nowe, wyraziste postaci i oryginalne case'y. Wszystko z myślą o widzach TV Puls, aby jesienią obejrzeli jeszcze lepsze, emocjonujące historie - zapowiada Dariusz Dąbski, prezes zarządu Telewizji Puls.
- Pierwszy sezon serialu "Rodzinny interes" okazał się sukcesem, przede wszystkim dzięki naszym bohaterom, których historie stały się bliskie widzom Telewizji Puls. Jestem wdzięczny za zaufanie jakim obdarzyła nas stacja i za decyzję o kontynuacji tego projektu. W kolejnym sezonie widzowie z pewnością będą usatysfakcjonowani. Poza ulubionymi bohaterami, zobaczą także nowe postacie, jeszcze mocniejsze historie i wiele zaskakujących sytuacji - mówi Łukasz Latałło, Prezes Zarządu Outset Films.

"Rodzinny interes" to serial opowiadający o dwójce przyjaciół z dzieciństwa Wojciechu Majewskim i Ryszardzie Wrzosku (Marek Krupski i Ireneusz Dydliński), którzy wychowali się w domu dziecka, a po latach otworzyli warsztat samochodowy. Ich żony Ela i Jola (Katarzyna Taracińska-Badura i Marta Zgutczyńska) wspólnie prowadzą mały salon fryzjerski "Bella Ella". Oba zakłady mieszczą się w bliskim sąsiedztwie, przy ulicy Słonecznej.

W nowych odcinkach powróci m.in. celebryta Dariusz Witter, który w pierwszym sezonie odkrył swoją tajemnicę - okazał się zaginionym bratem Ryszarda. Jak ta sytuacja wpłynie na dalsze losy obu mężczyzn? W roli Wittera - Dariusz Kordek. Nie zabraknie też uwielbianego przez widzów, jedynego w swoim rodzaju duetu mechaników: młodego Dawida (Patryk Janas) i doświadczonego Bronka (Roman Szczeblewski). Istotną rolę w serialu nadal będzie odgrywać przebiegła księgowa, Viola (Magdalena Modra-Krupska). Pojawią się także nowe postaci - w jedną z nich wcieli się Marta Klubowicz, która przed laty stworzyła niezapomnianą serialową parę wraz z Dariuszem Kordkiem w kultowej telenoweli "W labiryncie" Pawła Karpińskiego.

Drugi sezon serialu "Rodzinny interes" to kolejna produkcja, jaką TV Puls szykuje na jesień. Obecnie trwają zdjęcia do piątego sezonu serialu "Lombard. Życie pod zastaw" i nowego rozrywkowego show "Gra Muzyka", który Telewizja Puls produkuje z Media Corporation i Robertem Janowskim w roli prowadzącego.

Komentarze (1 - 1 z 1)

Według mnie serial na prawdę dobrze zrobiony. Przyjemnie się to ogląda:) Widziałam 1 sezon i teraz też się nie zawiodłam- na pewno będę oglądać;)
 0