Łukasz Szewczyk08.07.2019 (16:45)2 komentarze

6 sezon "Chicago Fire" w sierpniu na antenie FOX

Wakacje i ciepłe temperatury niedługo się skończą, ale FOX ma na to rozwiązanie, bo nadchodzi kolejny sezon serialu w postaci ognistej produkcji o strażakach, którzy każdego dnia ryzykują życiem, by pomóc innym - Chicago Fire
6 sezon serialu "Chicago Fire" na antenie FOX
6 sezon serialu "Chicago Fire" na antenie FOX
Nadchodzi kolejny sezon serialu producenta wykonawczego nagrodzonego Emmy - Dicka Wolfa! "Chicago Fire" to trzymające w napięciu historie strażaków, ratowników medycznych i sanitariuszy, którzy tworzą bohaterską rodzinę Remizy 51. Zobaczymy nie tylko spektakularne akcje ratownicze, lecz również będziemy świadkami ich codziennego życia i problemów, z którymi muszą się mierzyć po służbie.
Ostatni sezon rozgrzał widzów do czerwoności i zakończył się dramatycznym cliffhangerem, a życie kilku głównych postaci zawisło na włosku. W szóstym sezonie dowiemy się, jak potoczyły się ich losy i będziemy świadkami tego, jak Remiza 51 poradzi sobie z następstwami tych okropnych wydarzeń. Nie zabraknie również gorących romansów, akcji trzymającej w napięciu oraz sytuacji, w których bohaterowie codziennie ryzykują swoje życie.
W pierwszym odcinku będziemy mogli na nowo przeżywać historię z finału poprzedniego sezonu. Przywódca remizy Walles Boden musi podjąć bardzo trudną decyzję o gaszeniu pożaru, podczas gdy w budynku znajdowali się jeszcze strażacy.

Koleje odcinki wcale nie zwolnią tempa. W jednym z nich podczas wykonywania tajnego zlecenia Dawson (Monica Raymund) zostaje uwięziona pod gruzami zawalonego parkingu. Czy uda się ją uratować?

Odtwórczyni roli Stelli Kidd, Miranda Rae Mayo, w jednym z wywiadów opowiedziała również o kulisach pracy na planie: "Mieliśmy szansę pracować z prawdziwymi strażakami. Najważniejszą rzeczą, której się od nich nauczyłam, jest sposób, w jaki odnoszą się do siebie nawzajem, sposób, w jaki żartują lub pocieszają się nawzajem. To bardzo specyficzna energia i więź, którą się dzielą. Mam na myśli to, że mimo że każda osoba jest inna, są między nimi pewne stałe podobieństwa. Nie użalają się nad sobą, łagodzą traumatyczną naturę swojej pracy śmiechem. Tym śmiechem zagłuszają te wszystkie tragiczne wydarzenia, które dzieją się dookoła nich."

W serialu występują między innymi: Jesse Spencer jako kapitan Matthew Casey, Taylor Kinney jako porucznik Kelly Severide, Monica Raymund jako strażak/sanitariuszka Gabriela Dawson, Kara Killmer jako ratownik medyczny Sylvie Brett, David Eigenberg jako strażak Christopher Herrmann, Yuri Sardarov jako strażak Brian "Otis" Zvonecek, Joe Minoso jako strażak Joe Cruz.

Emisja premierowych odcinków 6 sezonu serialu "Chicago Fire" we wtorki o godz. 21.05 (emisja od 20 sierpnia, po dwa odcinki) na antenie FOX.

Komentarze (1 - 2 z 2)

Nareszcie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 6  
Nareszcie
Obejrzałem z napisami ale to nie to samo co z lektorem to inne oglądanie bardziej można skupić się na filmie
 2