Łukasz Szewczyk09.07.2019 (11:09)27 komentarzy

Abonament RTV. Ile zapłacimy w 2020 roku?

Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji ustaliła wysokości opłat abonamentowych obowiązujące w 2020 roku za używanie odbiorników radiowych i telewizyjnych.
Kobiety też oglądają piłkę nożną
Wysokość stawek kwotowych miesięcznej opłaty abonamentowej w 2020 roku pozostanie na poziomie stawek obowiązujących w 2019 roku, czyli 7 zł miesięcznie za używanie odbiornika radiofonicznego oraz 22,70 zł miesięcznie za używanie odbiornika telewizyjnego lub telewizyjnego i radiofonicznego.
Opłaty po uwzględnieniu zniżek wynikających z uiszczania opłaty z góry, za okres dłuższy niż jeden miesiąc:
Za używanie odbiornika radiofonicznego:
• 13,60 zł za dwa miesiące z góry;
• 20,15 zł za trzy miesiące z góry;
• 39,90 zł za sześć miesięcy z góry;
• 75,60 zł za rok z góry.

Za używanie odbiornika telewizyjnego lub telewizyjnego i radiofonicznego:
• 44,05 zł za dwa miesiące z góry;
• 65,35 zł za trzy miesiące z góry;
• 129,40 zł za sześć miesięcy z góry;
• 245,15 zł za rok z góry.

Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji przypomina Polakom o ustawowym obowiązku rejestracji odbiorników radiofonicznych i telewizyjnych oraz wnoszenia opłat abonamentowych. Medialny regulator przypomina także umowy podpisane z operatorami telewizji satelitarnej lub kablowej nie zwalniają z ustawowego obowiązku wnoszenia opłaty abonamentowej.

Komentarze (1 - 10 z 27)

Ile zapłacimy?
Nic nie zapłacimy bo za kurwizję się nie płaci.
 16  
za POszlewicka też nie............
 18  
Tvn24 też jest płatną telewizją.Abonametu rtv nie musisz płacić.Jak się niePOdoba jak jest w kraju,zawsze możesz wyjechać np,do niemiec.Niektórzy POlitycy bardzo lubią ten kraj,a wręcz go doinwestowują,sprzedając im wszystKO co się da.
 34  
Treść komentarza może zawierać obraźliwe słowa - kliknij by wyświetlić.
Ile zapłacimy?
Nic nie zapłacimy bo za kurwizję się nie płaci.
Abonamentu nie płaci się za kurwizję (nawet nie wiem, co to jest), tylko za używanie odbiorników radiowych i telewizyjnych. I nikt nikogo nie pyta, czy ktoś chce ten abonament płacić. Abonament RTV jest obowiązkiem prawnym, o czym lewacy niestety często zaPOminają, albo udają, że nie wiedzą...

Tyle na temat!
Polak lepszego sortu 9.07.2019 (12:29:46)
 54  
Treść komentarza ukryta z powodu zbyt niskiej oceny - kliknij by wyświetlić
Ile zapłacimy?
Nic nie zapłacimy bo za k*rwizję się nie płaci.
Abonamentu nie płaci się za k*rwizję (nawet nie wiem, co to jest), tylko za używanie odbiorników radiowych i telewizyjnych. I nikt nikogo nie pyta, czy ktoś chce ten abonament płacić. Abonament RTV jest obowiązkiem prawnym, o czym lewacy niestety często zaPOminają, albo udają, że nie wiedzą...

Tyle na temat!
Polak lepszego sortu 9.07.2019 (12:30:37)
 50  
Treść komentarza ukryta z powodu zbyt niskiej oceny - kliknij by wyświetlić
Dlaczego PIS nic nie robi z tymi co nie płacą abonamentu RTV ? a jeszcze daje im 500+ . Albo uskutecznić ściągalność abonamentu od 13 milionów urzytkowników telewizorów albo wprowadzić ustawę o finansowaniu telewizji i radia przez budżet państwa i likwidacja abonamentu RTV .
 41  
Jak wygra oPOzycja,myślicie,że będzie taniej??Płaca minimalna stanie praktycznie w miejscu,żadnych 500+już nie będzie,zaczną się KOlejne wyprzedaże.Wtedy będziecie bulić abonament,jak wszyscy będą musieli płacić.Dopiero zzczną się POdwyszki wszystkiego,nawet papieru toaletowego.Mowa o tej oPOzycji i zielonych ludkach(sprzedawczykach).
 18  
10zl od gospodarstwa niech zrobią i każdy będzie płacił! I wtedy tvp będzie stać na wszystko!
 19  
Nic bo wyrejestrowaliśmy TV.
 29  

Budowanie alternatywnej rzeczywistości pisowskiej to jednak koszty.
TVP nie buduje alternatywnej rzeczywistości, tylko przekazuje poprawne informacje. Ale co o tym może wiedzieć odbiorca lewackich mediów budujących antypisowską rzeczywistość...

U fundamentów leży, że 1 to więcej niż 27
Nudne i żałosne. Antypisowski frustrat ubzdurał sobie, że dla nas 1 to więcej niż 27 i od kilku lat to powtarza do znudzenia... TyPOwe dla takich ludzi.

Na szczęście wybory coraz bliżej i wielka POrażka lewaków coraz bliżej. Tyle lat obrażania PiSowców na forach internetowych pójdzie na marne, bo znowu wygramy!

I tyle na temat. Zapraszam teraz frustratów do MINUSOWANIA mojego wpisu!
Polak lepszego sortu 9.07.2019 (17:36:51)
 7