Łukasz Szewczyk09.07.2019 (12:51)brak komentarzy

Premiera nowych odcinków "Ben 10" w Cartoon Network

Cartoon Network dla fanów kreskówki "Ben 10" przygotował premierę nowych odcinków trzeciego sezonu serialu, która już 15 lipca pojawi się na kanale. Nie zabraknie dalekich podróży za ocean oraz kolejnych emocjonujących pojedynków. Stacja przygotowuje też wyjątkowe atrakcje dla miłośników technologii.
Ben 10
Nadchodzi premiera nowych odcinków serialu "Ben 10". Drużyna Tennysonów znacznie poszerzy swoje horyzonty, wyruszając w kolejne międzynarodowe podróże Omnikopterem. Pierwszy przystanek na drodze młodego właściciela Omnitrixa i jego rodziny to wzgórza Szkocji. Tam stawią czoła kolejnym wyzwaniom i czyhającemu na nich niebezpieczeństwu.
Fanów przygód Bena i jego kosmitów ucieszy też wiadomość, że już w sierpniu na stronie internetowej www.cartoonnetwork.pl zostanie udostępniona gra "Ben 10 Omnicode". Cartoon Network zachęca młodych miłośników technologii do podjęcia wyzwania i skorzystania z tej kreatywnej, opartej na kodowaniu rywalizacji online. Zwycięzcy rozgrywki otrzymają nagrody oraz możliwość wzięcia udziału w evencie finałowym.

Premiera nowych odcinków trzeciego sezonu serialu "Ben 10" już 15 lipca. Emisja od poniedziałku do piątku o godz. 20:15 w Cartoon Network.