Łukasz Szewczyk11.07.2019 (18:14)17

Poszerzony pakiet (10 kanałów) Canal+ w NC+. W jakiej cenie?

Po poszerzeniu oferty, platforma NC+ wprowadza zmiany w promocji na pakiet Canal+.

Przejdź do artykułu

Komentarze (11 - 17 z 17)

Na chuj wam tyle kanałów. Nie macie do z czasem robić. Przecież tam i tak nie ma co oglądać. Ja jak coś mam zapuszczone to albo Netflix albo YouTube.
 4  
Na chuj wam tyle kanałów. Nie macie do z czasem robić. Przecież tam i tak nie ma co oglądać. Ja jak coś mam zapuszczone to albo Netflix albo YouTube.
No jeśli raczysz się YouTubem to nie dziwię się, że oferta C+ nie dla Ciebie :D A Netflix... ostatnio wolę HBO. Mam wrażenie, że Netflix dla gimbazy coraz częściej. Za stary jestem na pierdoły.
 3  
A ja mam 11 kanałów c+ za 25 zł do końca umowy Haha
 3  
Szkoda że nie ma 10 kanałów Canal+ w Netii . Trzeba zmienić Netię na NC+ i będzie git więcej kanałów i lepsza jakość .
 1  
@taki se ja zdziwił byś się. Sam jesteś gimbaza. Jeśli np. serial ostatni carowie adresujesz do gimbazy, to nie mamy o czym gadać.
Jeśli chodzi o canal+ to co ty tam masz ciekawego. Oprócz kilku seriali polskiej produkcji np. kruk czy zasada przyjemności co mam tam oglądać. Odnosząc się do HBO to jedynie Czarnobyl był na dobrym poziomie a reszta. Same tandetne amerykańskie kino.
Tak mam dostęp w nic+ do całej oferty bo mnie stać, a i tak tam nic nie oglądam. Większość czasu spędzam na Netflix i YouTube.
 2  
Milion kanałów nie świadczy o jakości. Wolę mieć 10 w porządnej jakości niż milion w pikselozie i mleku.
Tak wolę mieć 10 kanałów a których coś obejrzę niż 1000 na których będę tylko bawił się pilotem.
Jednak takich jak na jest niewielu większość raczy się ilością a nie jakością. 1000 kanałów wow jak w USA. A ty ile masz 10 e to jestes cienki Bolek. Taka jest mentalność Polaka
Tyle w temacie.
 3  
My polszmatowcy mamy to !!!!
Na dekoderach cyfrowego Polsatu już są kanał 1003 i 1004 pisze test ale epg pokazuje już program c+ sport 3 i 4. Więc polsatowcy będą mieli ekstraklase bravo. Tylko ciekawe za ile.
 0