Łukasz Szewczyk12.07.2019 (15:17)27 komentarzy

Kanały Canal+ Sport z całą Ekstraklasą w Cyfrowym Polsacie

Abonenci platformy Cyfrowego Polsatu, przez co najmniej dwa najbliższe sezony, będą mieli możliwość oglądania wszystkich spotkań PKO Ekstraklasy w uruchomionych przez platformę nc+ dwóch nowych kanałach Canal+ Sport 3 i Canal+ Sport 4.
Kanały Canal+ Sport z całą Ekstraklasą w Cyfrowym Polsacie
Dzięki umowie zawartej między Cyfrowym Polsatem a nadawcą Canal+, miliony abonentów Cyfrowego Polsatu będzie miało dostęp do najważniejszych dla polskiego kibica rozgrywek klubowych.
- Dla polskiego widza i kibica to świetna wiadomość - PKO Ekstraklasa jest po prostu częścią niezbędnika każdego kibica piłki nożnej. Od teraz oferujemy więc już komplet tego, czego może chcieć widz w polskim i europejskim futbolu - powiedział Maciej Stec, Wiceprezes Zarządu ds. Strategii Cyfrowego Polsatu i Polkomtelu, operatora sieci Plus.

Pierwsza kolejka w Cyfrowym Polsacie już 19 lipca 2019 roku. Szczegóły oferty dla abonentów platformy Cyfrowego Polsatu zostaną przedstawione w ciągu najbliższych kilku dni.

Canal
Canal
Wszystkie mecze PKO Ekstraklasy (część w formule programu Multiliga+) sezonów 2019/2020 oraz 2020/2021 będą dostępne w Cyfrowym Polsacie poprzez dwa kanały: Canal+ Sport 3 oraz Canal+ Sport 4, które dołączą do oferty.

Na dwóch nowych kanałach będzie można zobaczyć wszystkie 296 meczów najwyższej klasy rozgrywek piłkarskich w Polsce (część w formule programu Multiliga+), magazyny ligowe prowadzone przez dziennikarzy i ekspertów Canal+ oraz skróty i analizy spotkań. Ramówkę kanałów uzupełnią audycje prezentujące archiwalne nagrania najciekawszych wydarzeń ligowych ostatnich lat oraz materiały poświęcone aktualnemu sezonowi rozgrywek. Przez siedem dni w tygodniu kanały Canal+ Sport 3 oraz Canal+ Sport 4 będą dostarczać emocji wszystkim kibicom PKO Ekstraklasy.

Abonenci Cyfrowego Polsatu mają już dostęp do meczów reprezentacji Polski w eliminacjach Mistrzostw Europy UEFA EURO 2020 i Ligi Narodów UEFA, Fortuny 1 Ligi, Pucharu Polski, Superpucharu Polski, meczów najlepszych europejskich lig - m.in. hiszpańskiej La Liga Santander, włoskiej Seria A TIM i niemieckiej Bundesligi, angielskiego Pucharu Anglii The Emirates FA Cup i Pucharu Ligi Angielskiej The Carabao Cup oraz oczywiście najbardziej prestiżowych na świecie rozgrywek Ligi Mistrzów UEFA i Ligi Europy UEFA.

Komentarze (1 - 10 z 27)

No i super.To jest efekt dobrej zmiany...
 5  
Widać, że te platformy telewizyjne czyli przeżytek poprzedniej epoki zdesperowani są do tego stopnia, że wzajemnie wymieniają się kanałami, które dotychczas robili co mogli by zagarnąć dla siebie na wyłączność. HEHE widać, że powili będzie się wygaszać ten biznes. I dobrze, może ludzie zajmą się czymś bardziej pożytecznym niż bezmyślne siedzenie przed pudłem zwanym telewizorem i przyjmowaniem potężnych dawek promieniowania.
 16  
Rynek jest już nasycony płatnymi operatorami . Czy to kablówki czy nc+, polsat cyfrowy. Ciekawe tylko ile $$$ miesięcznie? Myślę, że będzie to kwota między 15 zł - 25 zł. Jak by było jeszcze można wykupywać na okres jednego miesiąca lub na określona kolejkę spotkań to już mają klienta :) Jeśli na rok lub dwa lata to nie mają klienta :(
 12  
30 zł.
 5  
30 zł stanowczo za dużo za 2 kanały i tylko extraklase.15 zł,tak jak eleveny nie więcej.
 8  
Tak czulem ze to bedzie szybko ale nie byslalem ze az tak szybko super ciekawe jakie ceny co tu polsat zrobi??to teraz niech nc+ mysli o polsat sport.miło ze tak sie dogaduja ze soba.
TERAZ CYFROWY POLSAT 12.07.2019 (16:38:29)
 2  
Tak racja 30 zł to przegieli z ta cena max 15 to bym jeszcze zrozumial ale 30 za 2 kanaly masakra!!! ale mysle ze ta cena spadnie bo to sie nie spodoba abonentom nc+
TERAZ CYFROWY POLSAT 12.07.2019 (16:45:20)
 7  
30zł za 10xC+ w NC+ i 30zł za 2xC+ w CP.
 4  
To było do przewidzenia. Skoro operator może zarobić na czymś dwa razy, to dlaczego nie :)
 1  
No i gdzie ten czar luksusowego kontentu NC+ ???? -:)
 3