Łukasz Szewczyk12.07.2019 (15:17)27

Kanały Canal+ Sport z całą Ekstraklasą w Cyfrowym Polsacie

Abonenci platformy Cyfrowego Polsatu, przez co najmniej dwa najbliższe sezony, będą mieli możliwość oglądania wszystkich spotkań PKO Ekstraklasy w uruchomionych przez platformę nc+ dwóch nowych kanałach Canal+ Sport 3 i Canal+ Sport 4.

Przejdź do artykułu

Komentarze (1 - 10 z 27)

No i super.To jest efekt dobrej zmiany...
 5  
Widać, że te platformy telewizyjne czyli przeżytek poprzedniej epoki zdesperowani są do tego stopnia, że wzajemnie wymieniają się kanałami, które dotychczas robili co mogli by zagarnąć dla siebie na wyłączność. HEHE widać, że powili będzie się wygaszać ten biznes. I dobrze, może ludzie zajmą się czymś bardziej pożytecznym niż bezmyślne siedzenie przed pudłem zwanym telewizorem i przyjmowaniem potężnych dawek promieniowania.
 16  
Rynek jest już nasycony płatnymi operatorami . Czy to kablówki czy nc+, polsat cyfrowy. Ciekawe tylko ile $$$ miesięcznie? Myślę, że będzie to kwota między 15 zł - 25 zł. Jak by było jeszcze można wykupywać na okres jednego miesiąca lub na określona kolejkę spotkań to już mają klienta :) Jeśli na rok lub dwa lata to nie mają klienta :(
 12  
30 zł.
 5  
30 zł stanowczo za dużo za 2 kanały i tylko extraklase.15 zł,tak jak eleveny nie więcej.
 8  
Tak czulem ze to bedzie szybko ale nie byslalem ze az tak szybko super ciekawe jakie ceny co tu polsat zrobi??to teraz niech nc+ mysli o polsat sport.miło ze tak sie dogaduja ze soba.
 2  
Tak racja 30 zł to przegieli z ta cena max 15 to bym jeszcze zrozumial ale 30 za 2 kanaly masakra!!! ale mysle ze ta cena spadnie bo to sie nie spodoba abonentom nc+
 7  
30zł za 10xC+ w NC+ i 30zł za 2xC+ w CP.
 4  
To było do przewidzenia. Skoro operator może zarobić na czymś dwa razy, to dlaczego nie :)
 1  
No i gdzie ten czar luksusowego kontentu NC+ ???? -:)
 3