Łukasz Szewczyk12.07.2019 (15:17)27

Kanały Canal+ Sport z całą Ekstraklasą w Cyfrowym Polsacie

Abonenci platformy Cyfrowego Polsatu, przez co najmniej dwa najbliższe sezony, będą mieli możliwość oglądania wszystkich spotkań PKO Ekstraklasy w uruchomionych przez platformę nc+ dwóch nowych kanałach Canal+ Sport 3 i Canal+ Sport 4.

Przejdź do artykułu

Komentarze (11 - 20 z 27)

hurrra :)
brawo Cyfrowy Polsat
 1  
Legia remisuje z wicemistrzem Gibraltaru...Nasza liga to padaka. Mam nc+ od lat., ale naszej kopanej nie oglądam.
 9  
myślałem przez chwilę że cały c+, ale to by oznaczało że się nie opłaca w ogóle kupować nc+
 5  
Kablówki tego nie zrobią bo stracą
 1  
A Upc śpi jak zwykle mają tydzień jeszcze
 4  
A czemu nie dali wszystkich kanałów Canal+
Nie każdego sport interesuje
 0  
Przyszły takie czasy, że większość wydatków operatorów telewizyjnych ponoszona jest na sport. Niestety, ale prawa są bardzo drogie i w ciągu dekady wzrosły trzykrotnie. To pdoowuje, że dzisiaj Ligi Mistrzów czy nawet Ekstrai nie można mieć na wyłączność. Dlatego firmy dzielą się prawami z innymi. Czasy gdzie hiszpańska czy włoska liga należały tylko do C+, Liga Mistrzów tylko do n a liga europejska do CP dawno minęły.
 0  
Ja myślę, że zrobią jedną super ofertę sportową w postaci Eleven + Canal+Sport 3/4 + Eurosport 2 za powiedzmy 30 zł i tyle. Albo za 40 zł z Polsatem Sport Premium.
 4  
W CP kanały są a w naszej kochanej Netii brak Canal + 3 i Canal + 4 . Najlepszą promocję mają abonenci nc+ za 30 zł.10 kanałów Canal+ . A abonenci z 8 x Canal+ mają za darmo Canal+ 3 i 4 . Ciekawe jak będzie w Netii .
 3  
Ja myślę, że zrobią jedną super ofertę sportową w postaci Eleven + Canal+Sport 3/4 + Eurosport 2 za powiedzmy 30 zł i tyle. Albo za 40 zł z Polsatem Sport Premium.

Polsat Sport i Polsat Sport Extra są od najniższych pakietów a TVP Sport też darmowe więc nie liczę ich w stawce. Ale można dodać.

Polsat Sport
Polsat Sport Extra

Eurosport 1
Eurosport 2

TVP Sport

Eleven Sports
Eleven Sports 2
Eleven Sports 3
Eleven Sports 4

Canal+Sport 3
Canal+ Sport 4

To wszystko za 30 zł.
A Polsat Sport Premium dodatkowo 15 zł.
 6